Play-off dorostenců a další turnaje.
V sobotu a v neděli bude florbalový víkend v naší hale. V Sobotu přijď podpořit naše muže a v neděli zase svoje zápasy odehrají starší žáci. Více v rozpisu zápasů.
Název týmu | Body | ||
---|---|---|---|
1 | FBC Trutnov (DTJ) | 53 | |
2 | Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí | 42 | |
3 | FTC Vysoké Mýto B | 33 | |
4 | SOKOLI Pardubice Excellent B | 33 | |
5 | FbC Skuteč | 32 | |
6 | FBK Kobra Tatran Hostinné | 31 | |
7 | FbC Titáni USK Pardubice | 29 | |
8 | Klub SPV Slovan Pardubice | 29 | |
9 | TJ Sokol Dvůr Králové nL B | 28 | |
10 | FbK TJ Svitavy | 22 | |
11 | HAGA Pardubice | 16 | |
12 | FLORBAL LITOMYŠL B | 10 | |
13 | FBŠ Všestary B | 6 |
Název týmu | Body | ||
---|---|---|---|
1 | SOKOLI Pardubice B | 39 | |
2 | FbK Orlicko-Třebovsko | 37 | |
3 | HAGA Pardubice | 31 | |
4 | IBK Holice | 30 | |
5 | 1. FBC Polička | 30 | |
6 | FbC Skuteč | 30 | |
7 | FBC LETOHRAD - Orel Orlice | 26 | |
8 | TJ Sokol Jaroměř | 26 | |
9 | FTC Vysoké Mýto | 24 | |
10 | FbC Sokol Předměřice n/L | 24 | |
11 | Finance Novák FBK Jičín | 23 | |
12 | Sokol Chlumec nad Cidlinou | 23 | |
13 | FbC Hradec Králové B | 23 | |
14 | FLORBAL LITOMYŠL | 22 | |
15 | FBC DONAP Česká Skalice | 22 | |
16 | FBK Kobra Tatran Hostinné | 19 | |
17 | Orel Rtyně v Podkrkonoší | 16 | |
18 | Klub SPV Pardubice | 16 | |
19 | FBK Piráti Sokol Chrudim | 14 | |
20 | FBK Draci Hořice | 5 |
Název týmu | Body | ||
---|---|---|---|
1 | H TEST Tatran Střešovice | 12 | |
2 | FBC Liberec | 9 | |
3 | Horní Počernice Orka | 3 | |
4 | FBC Česká Lípa | 3 | |
5 | SOKOLI Pardubice | 3 | |
6 | Předvýběr.CZ Florbal MB | 12 | |
7 | TJ Sokol Královské Vinohrady | 8 | |
8 | FbC Hradec Králové | 4 | |
9 | Florbal Primátor Náchod | 4 | |
10 | FbC Skuteč | 2 | |
11 | T.K.S. TJ Turnov | 10 | |
12 | FbK Orlicko-Třebovsko | 7 | |
13 | Finance Novák FBK Jičín | 7 | |
14 | OLYMP FLORBAL | 6 | |
15 | FLORBAL JABLONEC | 0 |
Název týmu | Body | ||
---|---|---|---|
1 | SOKOLI Pardubice AKADEMIE | 51 | |
2 | TJ Sokol Jaroměř | 45 | |
3 | FBK Draci Hořice U15 | 41 | |
4 | Finance Novák FBK Jičín | 40 | |
5 | FbK TJ Svitavy | 39 | |
6 | FBC Dobruška | 37 | |
7 | FbC Sokol Předměřice n/L | 36 | |
8 | HAGA Pardubice | 35 | |
9 | FBK Kobra Tatran Hostinné | 33 | |
10 | FbK Orlicko-Třebovsko B | 33 | |
11 | FbC POL-SKONE Hradec Králové | 33 | |
12 | FbC Skuteč | 31 | |
13 | FBK Piráti Sokol Chrudim | 29 | |
14 | FBC DONAP Česká Skalice | 28 | |
15 | FbC Hradec Králové C | 28 | |
16 | FBC Trutnov (DTJ) | 26 | |
17 | FbC Hradec Králové B | 26 | |
18 | Florbal Primátor Náchod | 25 | |
19 | FLORBAL LITOMYŠL | 25 | |
20 | FbK Orlicko-Třebovsko | 23 | |
21 | Orel Rtyně v Podkrkonoší | 23 | |
22 | FTC Vysoké Mýto | 23 | |
23 | SOKOLI Pardubice B | 21 | |
24 | TJ Sokol Dvůr Králové nL | 19 | |
25 | 1. FBC Polička | 19 | |
26 | FBK Draci Hořice U14 | 19 | |
27 | IBK Holice | 18 | |
28 | FBC LETOHRAD - Orel Orlice | 13 | |
29 | FBŠ Všestary | 12 | |
30 | Sokol Chlumec nad Cidlinou | 6 | |
31 | Finance Novák FBK Jičín B | 2 | |
32 | Orel Rtyně v Podkrkonoší B | 0 |