Články od 1. 1. 2018 do 26. 5. 2020 Archív

Víkendové shrnutí

Tento víkend hráli nejprve v sobotu naši muži, v neděli potom starší žáci a dorostenky. Pojďme se podívat jak se jim dařilo.

Víkend ve znamení přípravek a juniorů!

Tento víkend odehrály týmy juniorů a přípravek své poslední zápasy v letošním roce.

Víkendové výsledky!

O víkendu hrálo hned několik našich kategorií. Pojďme se podívat jak se jim dařilo.

  • 28. 11. 2019
  • Václav Částek
  • Ženy

Ženy bodovaly!

V neděli 24.11.2019 vyrazily Florbalky ke dvěma utkáním v rámci 7. kola 2. Ligy žen, tentokrát do nafukovací haly v areálu Sokol Pardubice.

Víkend mládeže

O víkendu hrály 3 naše týmy. Doma hráli v sobotu mladší žáci, v neděli potom žáci starší. V sobotu taktéž hráli naši junioři.

Víkend v podání žen a dorostu

O víkendu hráli ženy a dorostenci další zápasy, dorost bodoval stoprocentně, ženy bohužel zůstaly bez bodu.

Víkendové shrnutí mládežnických týmů!

O víkendu hrálo 5 našich týmů opět své další zápasy - tentokrát přípravka, elévové, mladší i starší žáci a junioři.

Další zápasy našich týmu o víkendu

O víkendu hrály opět 4 naše týmy zápasy. Dorostenky a ženy na body dosáhly, muži a dorost bohužel tentokrát ne.

Víkend mládeže

O víkendu opět hrály tři naše týmy svoje zápasy - v sobotu elévové a junioři, v neděli potom naši starší žáci.

Víkendové shrnutí našich týmů!

O víkendu 12. - 13.10. se představily hned 5 našich týmů - přípravka, dorostenky, dorostenci, ženy i muži.

První přátelské utkání A týmu

Ve středu 25. 9. náš A tým odjel do České Třebové, kde sehrál přátelské utkání proti favoritovi Regionální ligy, týmu Orlicka-Třebovska.

Nábor!!! Probuď v sobě vlka!!

Prázdniny se nám blíží do cíle a období NÁBORŮ do našeho klubu je tady!! Chceš si najít nové kamarády a hrát dynamický populární sport??? Tak neváhej a přijď během září a října do MSH ve Skutči kde bude probíhat nábor do našeho klubu. Rádi na trénincích přivítáme nové tváře (děvčata i chlapce) do kategorií:

A tým slaví titul v Pardubické lize!

V sobotu 16. 3. se náš A tým vydal do Pardubic, odehrát své dva poslední zápasy sezóny. K získání titulu jim stačilo získat alespoň bod, naše mužstvo přivezlo celkem 4 a slaví první titul v seniorské kategorii v historii klubu.

A tým velmi blízko titulu

V neděli 24. 2. odehráli naši muži predposlední turnaj letošní sezony, a to na domací půdě proti rezervě divizního Vysokého Mýta a poté proti Lanškrounu. Oba zápasy dopadly na pohled jednoznačně pro naš A tým, jenž ma na dosah první triumf v historii klubu.

A tým opět stoprocentní!

V neděli 10. 2. hrál náš A tým další zápasy, tentokrát proti rezervě pardubického Sokola a poté proti dalšímu klubu z Pardubic - klubu SPV. Oba zápasy vyšli našim mužům skvěle a odvezli si tak plný počet bodů.

Skvělé představení A týmu!

V sobotu 19. 1. se náš A tým poprvé v letošní sezóně představil na domácí půdě a byla to skvělá podívaná. Dva skvělé výkony jak hráčů, tak brankáře Lašky přinesly plných 6 bodů a po nepovedeném minulém kole návrat do boje o první příčku.

Dorostenky opět stoprocentní!

V sobotu 17. 11. naše dorostenky hrály v MSH Hostinné další dva zápasy 1. dorostenecké ligy a vedly si opět výborně. Berou 6 bodů a hrají o čelo!

A tým má za sebou skvělý podzim!

Naši muži si našli taktiku na míru, na hřišti jí plní všichni hráči zodpovědně a ukazuje se, že tato strategie ponese ovoce. V neděli 18. 11. zajeli k dvěma posledním utkáním v podzimní části Pardubické ligy a opět přivezli plnou dávku bodů.

A tým ve formě

V neděli 4. 11. zajel náš A tým k dalším zápasům, tentokrát do Poličky. Výkony podali naši muži výborné, bohužel to na plný bodový zápis tentokrát nestačilo.

Sobotní turnaj dorostenek

V sobotu 3. 11. se naše dorostenky představily na domácí půdě ve dvou utkáních 1. dorostenecké ligy dívek. První zápas zvládly na výbornou. Druhý zápas, po tuhé bitvě, taktéž zvládly a odnesly si plný počet bodů.

Muži nechali zapomenout na nepovedený vstup do sezóny!

21. 10. – Skutečští florbalisté vyrážejí v odpoledních hodinách k dalším dvěma zápasům Pardubické ligy. Soupeři našeho týmu byly dva týmy z Pardubic – HAGA (B) a Klub SPV. Naši muži zlepšili své výkony a nechali zapomenout na smolný turnaj v Litomyšli.

Hned 4 naše týmy v akci!

O víkendu vstoupily do sezóny naše týmy dorostenek, dorostenců, žen i mužů. Každý tým bral minimálně bod. Více o výsledcích níže v článku!

Muži zakončili přípravu vyrovnanou bitvou!

Ve středu 19. 9. přijela do Skutče, k poslednímu přípravnému zápasu našeho A týmu, Chrudim. Zápas byl, podobně jako v Chrudimi, velice vyrovnaný a přinesl pohledný florbal z obou stran.

FbC Skuteč na Sokol Cupu

Ve dnech 15. a 16. 9. se 4 naše nejmladší kategorie zúčastnily největšího mládežnického turnaje v regionu.

Mužům vrcholí letní příprava!

Další dva přípravné zápasy sehráli na přelomu srpna a záři naši muži. Výkony mužstva se dají popsat jako noc a den.

Důstojné loučení mužů s regionální ligou

Jilemnice – poslední turnaj této sezony regionální ligy mužů se odehrál v sobotu 14. 4. v Jilemnici, kam zavítali i florbalisté Skutče. Jistí sestupující do pardubické ligy se utkali se soupeři z opačného pólu tabulky – Vrchlabí a Letohrad. Oslabená sestava Skutče předvedla v rámci svých možností hrdinský výkon a důstojně se rozloučila s působením v regionální lize, ze které padají po čtyřech odehraných sezonách.

SOUTĚŽ!!!!

Vyhlašujeme soutěž o nové logo našeho klubu! Máš nějaký zajímavý nápad, jak vyjádřit historii města, našeho klubu a spojit je s florbalem? Nakresli svůj návrh a pošli ho na email info@fbcskutec.cz do 30. 4. 2018. Nejlepší návrhy budou zveřejněny a odměněny věcnými cenami.

Skutči se proti favoritům nedařilo

Jaroměř – dvojice adeptů na postup do divize čekala v sobotu 31. března v předposledním kole regionální ligy na tým Skutče.

Muži po dlouhé době vítězně

Skuteč – v sobotu 10. března absolvovali florbalisté Skutče domácí turnaj, ve kterém se snažili uchovat naději na záchranu v regionální lize mužů. Soupeřem jim byly týmy Jičína a Náchodu.

Muži ve výsledkové krizi

Česká Třebová – v neděli 25. 2. pokračovala svým dalším kolem regionální liga mužů. Na tým Skutče, který do České Třebové dorazil ve velmi osekané sestavě, čekal Dvůr Králové a Jaroměř B. Nelichotivé výsledky však tým dostali až na předposlední místo v tabulce a mizerná forma ani do dalších zápasů neslibovala posun tabulkou směrem vzhůru.

Skuteč zahájila nový rok neúspěšně

Jičín – v sobotu 13. 1. se florbalisté Skutče vydali na první dvojutkání roku 2018. Ani v jednom z utkání se nepodařilo bodovat a v tabulce klesli na osmou příčku.