Články týkající se týmu Muži "A" Archív

A tým slaví titul v Pardubické lize!

V sobotu 16. 3. se náš A tým vydal do Pardubic, odehrát své dva poslední zápasy sezóny. K získání titulu jim stačilo získat alespoň bod, naše mužstvo přivezlo celkem 4 a slaví první titul v seniorské kategorii v historii klubu.

A tým velmi blízko titulu

V neděli 24. 2. odehráli naši muži predposlední turnaj letošní sezony, a to na domací půdě proti rezervě divizního Vysokého Mýta a poté proti Lanškrounu. Oba zápasy dopadly na pohled jednoznačně pro naš A tým, jenž ma na dosah první triumf v historii klubu.

A tým opět stoprocentní!

V neděli 10. 2. hrál náš A tým další zápasy, tentokrát proti rezervě pardubického Sokola a poté proti dalšímu klubu z Pardubic - klubu SPV. Oba zápasy vyšli našim mužům skvěle a odvezli si tak plný počet bodů.

Skvělé představení A týmu!

V sobotu 19. 1. se náš A tým poprvé v letošní sezóně představil na domácí půdě a byla to skvělá podívaná. Dva skvělé výkony jak hráčů, tak brankáře Lašky přinesly plných 6 bodů a po nepovedeném minulém kole návrat do boje o první příčku.

A tým má za sebou skvělý podzim!

Naši muži si našli taktiku na míru, na hřišti jí plní všichni hráči zodpovědně a ukazuje se, že tato strategie ponese ovoce. V neděli 18. 11. zajeli k dvěma posledním utkáním v podzimní části Pardubické ligy a opět přivezli plnou dávku bodů.

A tým ve formě

V neděli 4. 11. zajel náš A tým k dalším zápasům, tentokrát do Poličky. Výkony podali naši muži výborné, bohužel to na plný bodový zápis tentokrát nestačilo.

Muži nechali zapomenout na nepovedený vstup do sezóny!

21. 10. – Skutečští florbalisté vyrážejí v odpoledních hodinách k dalším dvěma zápasům Pardubické ligy. Soupeři našeho týmu byly dva týmy z Pardubic – HAGA (B) a Klub SPV. Naši muži zlepšili své výkony a nechali zapomenout na smolný turnaj v Litomyšli.

Hned 4 naše týmy v akci!

O víkendu vstoupily do sezóny naše týmy dorostenek, dorostenců, žen i mužů. Každý tým bral minimálně bod. Více o výsledcích níže v článku!

Muži zakončili přípravu vyrovnanou bitvou!

Ve středu 19. 9. přijela do Skutče, k poslednímu přípravnému zápasu našeho A týmu, Chrudim. Zápas byl, podobně jako v Chrudimi, velice vyrovnaný a přinesl pohledný florbal z obou stran.

Mužům vrcholí letní příprava!

Další dva přípravné zápasy sehráli na přelomu srpna a záři naši muži. Výkony mužstva se dají popsat jako noc a den.

Důstojné loučení mužů s regionální ligou

Jilemnice – poslední turnaj této sezony regionální ligy mužů se odehrál v sobotu 14. 4. v Jilemnici, kam zavítali i florbalisté Skutče. Jistí sestupující do pardubické ligy se utkali se soupeři z opačného pólu tabulky – Vrchlabí a Letohrad. Oslabená sestava Skutče předvedla v rámci svých možností hrdinský výkon a důstojně se rozloučila s působením v regionální lize, ze které padají po čtyřech odehraných sezonách.

SOUTĚŽ!!!!

Vyhlašujeme soutěž o nové logo našeho klubu! Máš nějaký zajímavý nápad, jak vyjádřit historii města, našeho klubu a spojit je s florbalem? Nakresli svůj návrh a pošli ho na email info@fbcskutec.cz do 30. 4. 2018. Nejlepší návrhy budou zveřejněny a odměněny věcnými cenami.

Skutči se proti favoritům nedařilo

Jaroměř – dvojice adeptů na postup do divize čekala v sobotu 31. března v předposledním kole regionální ligy na tým Skutče.

Muži po dlouhé době vítězně

Skuteč – v sobotu 10. března absolvovali florbalisté Skutče domácí turnaj, ve kterém se snažili uchovat naději na záchranu v regionální lize mužů. Soupeřem jim byly týmy Jičína a Náchodu.

Muži ve výsledkové krizi

Česká Třebová – v neděli 25. 2. pokračovala svým dalším kolem regionální liga mužů. Na tým Skutče, který do České Třebové dorazil ve velmi osekané sestavě, čekal Dvůr Králové a Jaroměř B. Nelichotivé výsledky však tým dostali až na předposlední místo v tabulce a mizerná forma ani do dalších zápasů neslibovala posun tabulkou směrem vzhůru.

Skuteč zahájila nový rok neúspěšně

Jičín – v sobotu 13. 1. se florbalisté Skutče vydali na první dvojutkání roku 2018. Ani v jednom z utkání se nepodařilo bodovat a v tabulce klesli na osmou příčku.

Áčko prolomilo dlouhou sérii nezdarů

Trutnov – pátý turnaj regionální ligy mužů nasměroval florbalisty Skutče do města v Krkonoších, kde na ně čekal tým z Vrchlabí a celek domácích.

Muži opět bez bodového zisku

Jičín – po nepovedeném vystoupení v domácí hale chtěla Skuteč napravit dojem na čtvrtém kole regionální ligy mužů. To se však nepodařilo a po raketovém vstupu do sezóny zatím následuje strmý pád tabulkou.

Muži na domácí půdě nebodovali

Skuteč – V sobotu 11. 11. se odehrálo ve skutečské sportovní hale třetí kolo regionální ligy mužů. Florbalisté Skutče nevyužili výhodu domácího prostředí a připsali si dvě porážky.

Muži si z Pardubic přivezli pouhý bod

Pardubice – v neděli 29. 10. pokračovala svým druhým kolem regionální liga mužů. Na florbalisty Skutče čekal tradičně silný celek Pardubic a nováček v soutěži z Náchodu.

Skvostný vstup A týmu do ligy!

Rokytnice v Orlických horách – v sobotu 14. 10. vyrazil k úvodním utkáním regionální ligy mužů tým florbalistů Skutče. Tým z města obuvi neponechal nic náhodě a po zasloužených výhrách si přivezl plný počet bodů.

Důstojné loučení A týmu se sezónou

Litomyšl – V sobotu 1. 4. měli florbalisté Skutče na programu poslední turnaj v sezóně 2016/2017. V obou zápasech čekali soupeři, kteří se v tabulce vyhřívali nad Skutčí – šestý Dvůr Králové a čtvrtá Haga Pardubice.

Tým A si odvezl z Vysokého Mýta jediný bod

Vysoké Mýto – Předposlední turnaj regionální ligy mužů přihrál Skutči do cesty dva týmy z horní poloviny tabulky. Páté Vysoké Mýto a třetí Všestary. Obě první vzájemná utkání Skuteč prohrála a rozhodně měla svým soupeřům co oplácet.

Áčko obralo domácí Jičín a znovu bodovalo

Jičín – Florbalisté Skutče odehráli v sobotu 11. 2. další kolo regionální ligy mužů. Na programu byl duel s B týmem superligových Pardubic a později s domácím Jičínem.

Tým A bral po zlepšených výkonech 3 body

Jilemnice – Florbalisté Skutče měli v sobotu 28. 1. na programu 13. a 14. utkání regionální ligy mužů. Nejprve je čekala předposlední Lubná a později tým z první příčky tabulky – Vrchlabí.

Výkony A týmu jako noc a den

Skuteč – Regionální liga mužů pokračovala prvním kolem v novém kalendářním roce ve Skutči. Domácí tým vyzval soupeře z okolních pozic tabulky a dali se očekávat vyrovnané bitvy.

Áčko odjelo z Litomyšle s ostudou

Litomyšl – regionální liga mužů ve florbale pokračovala dalším kolem v sobotu 10. prosince v Litomyšlské sportovní hale. V zápasech proti Lubné a Všestarům chtěla Skuteč napravit dvě předchozí porážky z domácího prostředí.

Tour de Club ve Skutči

Naše snaha o zlepšení byla podpořena Florbalovou Unií a do naší haly zavítají odborníci a ukáží nám kde by jsme se mohli zlepšit v práci s mládeží. Jedná se o projekt Tour de Club.

Domácí palubovka mužům A neseděla

Skuteč – Další kolo regionální ligy mužů bylo na programu v sobotu 19. 11. ve Skutči. Domácí tým zde hostil oba Pardubické týmy, které nastupují v regionální soutěži.

Víkendový přehled

Minulý víkend nás čekal opravdu nabitý program, svá mistrovská utkání odehrálo hned 6 našich týmů. V sobotu domácími zápasy začali týmy elévů a starších žákyň.

Muži A mají další 3 body

Vysoké Mýto – V sobotu 5. listopadu se ve vysokomýtské hale odehrálo třetí kolo regionální ligy mužů, kde na hráče Skutče čekali týmy Jičína a Dvora Králové nad Labem. Skuteč chtěla potvrdit úspěšné vystoupení z minulého kola, když si přivezla plný počet bodů.

Tým A veze z Pardubic plný počet bodů!

Pardubice – Druhé kolo regionální ligy mužů se odehrálo ve sportovní hale Univerzity Pardubice a skutečským florbalistům přivedl los do cesty týmy Poličky a Třemošnice. Proti oběma soupeřům si tak Skuteč chtěla alespoň částečně napravit reputaci po dvou výprascích z předchozího turnaje.

Skutečští florbalisté začali sezónu s nulou

Jilemnice – Florbalisté Skutče vstoupili v sobotu 1. 10. do nového ročníku regionální ligy mužů neúspěšně.

Zdravíme všechny florbalové příznivce!

Nová sezona již klepe na dveře a proto si vás dovolujeme pozvat na tréninky ve skutečské sportovní hale. Oproti minulému roku nás bude čekat několik změn. Mezi největší z nich patří nárůst družstev přihlášených do ligových soutěží, protože v letošní sezoně budeme nastupovat dokonce s 9 týmy.

1. Florbalový tábor

Zdravíme všechny příznivce florbalu! Nabízíme Vám jedinečnou možnost poslat své dítě na letní florbalový tábor v Proseči. Pět dní zábavy a sportu v super kolektivu v termínu od 10. 8. do 14. 8. 2016. Ubytování v ZŠ Proseč, kde bude zajištěno i stravování. Pro děti bude připraven zábavný program se spoustou soutěží, zdokonalení ve florbale a hlavně utužení super party. Tábor je určen pro všechny členy i nečleny našeho klubu. Cena tábora je 1 500,- Kč, zahrnuje ubytování, stravu, pronájem tělocvičny a spoustu dalšího.

Rozlučka se sezonou se A týmu nepovedla

Pardubice – Na tým Skutečských florbalistů čekal v sobotu 9. 4. poslední turnaj v rámci letošní sezóny regionální ligy mužů. Již před turnajem hráči Skutče věděli, že nadcházející zápasy neřeší postavení v tabulce, protože bodový rozdíl z obou stran tabulky byl již nedostižný.

Skuteč v domácím prostředí bodovala

Skuteč – Florbalisté Skutče měli v sobotu 19. března na programu předposlední turnaj regionální ligy mužů. Ve dvou domácích zápasech na ně čekal tým Poličky a Litomyšle.

Vystoupení Áčka v Rokytnici body nepřineslo

Rokytnice v Orlických horách – Skutečští florbalisté absolvovali týden po turnaji v Přelouči další těžkou zkoušku v podobě zápasů proti prvnímu týmu tabulky z Vrchlabí a rozjetému Vysokému Mýtu.

Napůl úspěšný turnaj Áčka v Přelouči

Přelouč – Florbalisté Skutče zajížděli k dalšímu kolu regionální ligy po nevydařených lednových vystoupeních do Přelouče. Zde na ně čekala rezerva Jaroměře a další konkurent v tabulce Třemošnice.

Tým A s nulou z Vysokého Mýta

Vysoké Mýto – Po výprasku od Dvora Králové v minulém kole nečekal Skuteč jednoduchý úkol. V regionální lize mužů totiž nastoupili proti dvěma silným soupeřům z čela tabulky. Navíc Skuteč nastoupila bez svého nejproduktivnějšího hráče Šindeláře a chyběl též obraný pilíř Kremina.

Sezona A týmu pokračovala ve Rtyni v Podkrkonoší

Rtyně v Podkrkonoší – Kalendářní rok 2016 se pro Skutečské florbalisty začal až v daleké Rtyni, kde na ně čekali týmy ze spodní části tabulky.

Áčko bojovalo o body v Poličce

Polička – Poslední utkání skutečských florbalistů v kalendářním roce 2015 se konala v sobotu 28. 11. ve sportovní hale v nedaleké Poličce.

3. florbalový ples

Všemi jistě oblíbený florbalový ples se nám pomalu a jistě blíží!

Veleúspěšný výlet A-týmu.

Dvůr Králové nad Labem – Skutečští florbalisté se v rámci třetího kola regionální ligy mužů vydali do vzdáleného Dvora Králové, kde na ně čekal tým domácích a mužstvo ze Rtyně v Podkrkonoší.

Druhé kolo odehrál A tým v domácí hale

Skuteč – v sobotu 24. 10. čekal na skutečské florbalisty v rámci regionální ligy mužů domácí turnaj, ve kterém se utkali s Litomyšlí a Vysokým Mýtem.

A týmu začala sezóna 2015/2016 v Jaroměři

Jaroměř – První představení v nové sezóně regionální ligy mužů sehrálo mužstvo Skutče v sobotu 3. 10. v Jaroměři, kde na ně čekali postupující nováčci z týmu Orlicko-Třebovsko a rezerva Jaroměře.

Nová sezona je tu!!!!!

A přinese nám nové výzvy a zážitky… Naprostou novinkou je založení nového oddílu dětí - elévů. Tréninky pro děti z ročníků 2005 a mladších budou probíhat vždy v pátek od 14.30 hodin v Městské sportovní hale ve Skutči, a to poprvé již v pátek 18. 9. 2015.

Rozpačitý závěr sezóny

Hořice – 22. března skončila pro skutečské sezóna ve sportovní hale v Hořicích, kde na ně čekali soupeři ze Všestar a Pardubic.

Nábor nových členů

Otvíráme nové věkové kategorie pro kluky i holky. Přijímáme děti už od 5 let.

Domácí turnaj se povedl jen z poloviny

Skuteč – Po poměrně úspěšném únorovém turnaji v Náchodu se hráči Skutče nikam daleko vypravovat nemuseli, neboť se 7. 3. konal turnaj právě v jejich domácím prostředí.

Důležité body z Náchoda

Náchod – Po nepříliš vydařeném minulém turnaji v Rokytnici v Orlických horách, se Skuteč vydala 7.2.2015 za honbou bodů do Náchoda.

Kapitánovy gólové úlovky.

Rokytnice v Orlických horách – Sedmé kolo regionální ligy mužů přivedlo skutečské florbalisty až do vzdálené Rokytnice v Orlických horách.

2. Florbalový ples

Srdečně Vás zveme na 2. Florbalový ples konaný v pátek 16.1.2015 od 20:00 v KK Skuteč. K tanci a poslechu zahraje kapela QUATRO. Těšit se dále můžete na soutěž o báječné ceny! Předtančení SMT Skuteč. Vstupné: 100 Kč v předprodeji, 120 Kč na místě Vstupenky budou k zakoupení v Květinářství Sokol od pondělí 5.1.2015. :-) Pořádá florbalový klub FbC Skuteč.

Remízová sobota v Chrudimi

Chrudim – Do nového roku vstoupili Skutečští florbalisté zostra. V neděli 3. 1. je totiž čekali silní soupeři z čela tabulky.

První prověrka na dalším stupni

Po dlouhé letní pauze se hráči FbC Skuteč pod taktovkou nového trenéra Vavrouška postavili na start 1. regionální ligy a rovnou bez elitního gólmana Najmana. Úvodním soupeřem nebyl nikdo jiný než hráči z Vysokého Mýta a Poličky. Obě klání se měla odehrát v hořické hale, jenž disponuje o něco menšími rozměry, než jsou skutečští zvyklí.

Velký říjnový NÁBOR

Před startem do nové sezony pořádáme velký nábor nových hráčů do všech zmíněných kategorií! Pokud tě baví florbal a máš zájem si s námi zahrát, vezmi si s sebou dobrou náladu, sportovní oblečení a sálovou obuv, florbalovou hůl a přijď!

Nábor nových hráčů - MUŽI

Baví Tě florbal a chtěl by sis zahrát registrovanou soutěž? Pak máš možnost právě u nás!

Srdečně vás zveme na 1. florbalový ples FbC Skuteč

Dovolte nám pozvat Vás na první ročník florbalového plesu ve Skutči pořádaného klubem FbC Skuteč. Ples proběhne v pátek 17. ledna v Kulturním klubu ve Skutči. Těšit se můžete na skvělý taneční orchestr Peklo z Kolína, předtančení místního tanečního spolku SMT Skuteč a Czech Hardcore Jumpers. V neposlední řadě na zvěřinové hody, které si pro Vás připraví místní kuchaři, soutěž o skvělé ceny a speciální půlnoční překvapení! Vstupenky si můžete koupit již nyní za 100 Kč v Květinářství Sokol na náměstí ve Skutči, nebo přímo na místě za 120 Kč. Těšíme se na Vaši účast. FbC Skuteč.

Jedna a deset branek

Není to další část povídek tisíce nocí, je to skutečnost, která se stala borcům z mužského A-týmu.

Sezóna 2013/14 zahájena!!!

Nová sezóna již začala a tým Muži A přivezl z prvního turnaje v Pardubické lize 6 bodů. Utkání proběhla ve sportovní hale v Heřmanově Městci 14. září proti celkům ASPV Holice a domácím FBC Respect Heřmanův Městec.

Zahájena oficiální část letní přípravy!!

Přípravným zápasem s Chrudimskými Piráty odstartovala pro tým ze Skutče hlavní část letní přípravy a tím fakticky i nová sezóna 2013/2014.

Co bude dál...

Po delší odmlce, kdy se vedení týmu plně věnovalo přípravě sezóny nadcházející přínášíme několik nových informací.

Je to tam!!!

Tři kola před koncem ligy si naši borci z FbC zajistili postupové druhé místo!

Opět plný počet! Jízda pokračuje.

Po delší zimní pauze se opět rozjel kolotoč zápasů a Skuteč jej načala výborně! V Pardubické nafukovací hale si v nedělních pozdních hodinách poradila jak s Vysokomýtským B-týmem tak i s jedním ze sokolských pronásledovatelů.

První a druhé místo na turnaji v Chrasti!

V sobotu 1.12.2012 se tým FbC Skuteč zúčastnil turnaje “Florbal Chrast 2012“. Vzhledem k hrací době 10 minut, nižšímu počtu hráčů na hřišti (4+1) a velkého zájmu z řad spoluhráčů se náš tým losem rozdělil na 2 části. Rozlosování turnaje rozhodlo, že týmy FbC Skuteč A i B budou náležet do základní skupiny B se soupeři Fanklub HC Chrudim, IBK Pardubice a rivalem z pardubického přeboru Sokolem Pardubice.

Skuteč doma nezklamala a na první místo ztrácí jediný bod

V domácí hale chtěla FbC Skuteč navázat na maximálně zdařilý minulý turnaj v Pardubicích. Čtyři body z dnešních zápasů se Žamberkem a vedoucími Pardubicemi "E" lze ovšem také pokládat za dobrý výsledek.

V Pardubicích plný bodový zisk!

Po smíšených pocitech z Rokytnice, kde výhře nad vedoucími Pardubicemi "E" následovala prohra s lehce podceňovanými Supy ze Žamberka, tentokrát z Pardubic přijeli skutečští florbalisté s maximální radostí. V důležitých zápasech s Pardubicemi "F" a Osíkem vyhráli, čímž poskočili na postupové druhé místo v tabulce, právě před oba zmíněné soupeře. A to s náskokem dvou, resp. čtyř bodů plus dvěma zápasy k dobru.

Postup do 2. kola Poháru České pojišťovny unikl jen o kousek

FbC Skuteč hned při své premiéře v národním poháru sahala po postupu do 2. kola, ale krajně nepříznivé skóre z prvního dne jej zhatilo. Byť k postupu nakonec nechybělo mnoho.

Nábor mužů FbC Skuteč

Pokud tě baví florbal a&nbsp;chceš jej hrát, přidej se k&nbsp;nám! Florbalový klub Skuteč pořádá v&nbsp;pátek 18.&nbsp;5.&nbsp;2012 od 20&nbsp;hodin v&nbsp;Městské sportovní hale Skuteč nábor do týmu mužů (ročník narození 1995 a&nbsp;starší).<br /> Co s&nbsp;sebou: sportovní oblečení, obuv a&nbsp;hokejku (pokud ji nemáš na zkoušku zapůjčíme).

Skuteč zakončila sezónu v královském stylu

<p>Na poslední kolo sezóny los přichystal za soupeře poslední a&nbsp;vedoucí celek soutěže. S&nbsp;Vysokým Mýtem&nbsp;B si Skuteč v&nbsp;souladu s&nbsp;papírovými předpoklady hladce poradila stejným skórem jako naposled, 7:1. Výraznou měrou se na něm podílel Cimburek, jenž zaznamenal hattrick. Dva góly vsítil Tesař a&nbsp;do listiny střelců se zapsali i&nbsp;Smělý a&nbsp;Štorek.</p> <p>O&nbsp;poznání těžší soupeř čekal ve druhém utkání, neboť suverénní Sklovital Sokol Pardubice&nbsp;D si z&nbsp;dosavadních 22&nbsp;zápasů nesl strašidelnou bilanci 20&nbsp;výher, jediné remízy a&nbsp;jediné prohry. Nebylo tedy překvapením, když to byly právě Pardubice, kdo se jako první ujal vedení. V&nbsp;závěru první třetiny však přišla skutečská dvouminutovka, během které nejprve Šikl srovnal a&nbsp;následně Štorek a&nbsp;po něm Tesař dokonali obrat zápasu. Ve druhé třetině gól nepadl, a&nbsp;to mj. zásluhou skutečského brankáře Krejčího, který během celého utkání v&nbsp;brance chvílemi doslova čaroval. Ve třetí třetině se znovu prosadil Tesař a&nbsp;zvýšil tak vedení už na 4:1. Díky pro Pardubice nezvyklé roli výrazněji prohrávajícího mužstva ve spojení s&nbsp;nesnesitelným horkem v&nbsp;hale se emoce v&nbsp;utkání začaly radikálně stupňovat, na straně soupeře častokrát až za hranice pravidel. Vinou zbytečných trestů převážně za nesportovní chování soupeř Skutči výrazně usnadnil udržení vedení po zbytek zápasu - především pak kapitán Pardubic, který se 5&nbsp;minut před koncem třetího dějství nechal vyloučit na 5&nbsp;minut plus do konce utkání, při čemž od rozhodčího uviděl i&nbsp;červenou kartu. Celkem tak ve třetí třetině bylo soupeři uděleno 26 trestných minut. Na 5:1 v&nbsp;dlouhé přesilové hře zvýšil střelou pod víko Hromádko, na čež soupeř i&nbsp;ve čtyřech snížil na 5:2. Brzy však následovala přesilovka 5&nbsp;na&nbsp;3, kterou po jediné vteřině využil Štorek. Pardubice ještě 11 vteřin před koncem zápasu snížily na konečných 6:3, ovšem to nic neměnilo na faktu, že FbC Skuteč si z&nbsp;Pardubic na závěr sezóny odvezla plných 6&nbsp;bodů a&nbsp;cenný skalp jednoznačného vítěze soutěže.</p>

V neděli Skuteč porazila pouze Bystřec

<p>V souboji proti nepočetnému mužstvu Bystřece Skuteč nedopustila překvapení a&nbsp;zvítězila jasně 9:1. Výraznější rozdíl ve skóre se začal formovat především ve třetím dějství, kdy soupeři docházely síly.</p> <p>Proti Slovanu Pardubice chtěla Skuteč navázat na minulé vítězství 11:6, ale bohužel musela celý zápas dotahovat. Když v&nbsp;závěru třetí třetiny Pardubice vedly 6:4, rozhodla se Skuteč vyzkoušet si hru bez brankáře. Během ní snížit nedokázala, naopak dvakrát inkasovala a&nbsp;prohrála trochu krutým výsledkem 8:4.</p>

Skuteč potvrdila, že na Třemošnici umí a na béčko Pardubic naopak

<p>Ač FbC Skuteč v&nbsp;zápase se Sokolem Pardubice&nbsp;B rozhodně nebyla horším týmem, ani napočtvrté se jej nepodařilo porazit a&nbsp;prohrála skórem 6:4.</p> <p>Že měla Skuteč herně navrch i&nbsp;v&nbsp;utkání s&nbsp;Třemošnicí, se ovšem říct nedá. Utkání sice skončilo na první pohled jednoznačným výsledkem 5:2, avšak pro aktuálně druhý tým soutěže trochu krutým. Ten byl dílem důsledné bezchybné obranné hry Skutče se skvěle chytajícím gólmanem, tragické koncovky Třemošnice a&nbsp;naopak efektivního skutečského útoku v&nbsp;čele s&nbsp;dvěma důležitými góly <a href="http://fbcskutec.cz/profil/20-josef-storek/">Štorka</a>.</p>

Přípravné utkání proti béčku Hradce se vydařilo

<p>Jako jasný favorit nastupoval do utkání hostující celek, přesto skončilo takřka jednoznačným výsledkem 4:1 pro FbC Skuteč. Pro hosty skóre možná trochu kruté, neboť herně měli mnohdy navrch a&nbsp;pouhá jediná obdržená branka na straně domácích je v&nbsp;prvé řadě zásluhou fantasticky chytajícího brankáře <a href="http://fbcskutec.cz/profil/16-milan-najman/">Najmana</a>. Jedna z&nbsp;dalších možných příčin dobrého výkonu mužstva byl povolený doping od <a href="http://fbcskutec.cz/profil/9-lukas-hubeny/">Lukáše Hubeného</a> na počest jeho přírůstku do rodiny.</p>

V pátek večer doma změříme síly s Hradcem Králové B

Přijďte se podívat na přípravné utkání proti rezervě druholigových Innebandytos! Zápas začíná ve 20:00.

Nejlepší výkon sezóny! I podruhé z Vysokého Mýta s plnou

Zápas od zápasu se zlepšující hra FbC Skuteč se naplno projevila v&nbsp;10. kole na půdě Vysokého Mýta, kdy Skuteč svým dvěma soupeřům nasázela dohromady 20&nbsp;branek! Byli jimi Sokol Slovan Pardubice - tým, který v&nbsp;minulém kole dokázal jako první ze všech v&nbsp;této sezóně sebrat lídru tabulky body, - a&nbsp;FBC Bystřec.

Před domácím publikem Třemošnice zdolána, Pardubice "B" nikoliv

Historicky druhé kolo florbalové ligy pořádané ve Skutči s&nbsp;sebou neslo mnohá očekávání. Ať už z&nbsp;nutnosti bodovat, tak z&nbsp;touhy předvést se před vlastním publikem. To sice nemohlo být na sto procent spokojeno, ale rozhodně neopouštělo halu se zklamáním.

Příště se hraje u nás ve Skutči. Přijďte nás podpořit!

<p><strong>12.&nbsp;února</strong> pořádá <strong>FbC Skuteč</strong> další kolo Pardubického přeboru mužů. V&nbsp;důležitých utkáních domácí změří síly s&nbsp;celky <strong>ŽSK Třemošnice</strong> a&nbsp;<strong>Sokol Pardubice&nbsp;B</strong>. Pozvěte své přátele a&nbsp;zavítejte do skutečské sportovní haly! Občerstvení vč. piva je samozřejmostí.</p>

Déjà vu. I tak by se daly charakterizovat zápasy Skutče v Rokytnici

Sezóna se přehoupla do své druhé poloviny a&nbsp;los tedy přisoudil stejné soupeře jako v&nbsp;posledním kole soutěže, čili Sklovital Sokol Pardubice&nbsp;D a&nbsp;FTC Vysoké Mýto&nbsp;B. Na bezkonkurenčního lídra tabulky Skuteč nakonec nestačila, avšak oproti minulému výsledku 1:5 vstřelila o&nbsp;jednu branku více. S&nbsp;Vysokým Mýtem si tým opět bez větších problémů poradil, předchozí skóre 6:2 tentokrát vylepšil na 7:1.

Proti poslednímu povinnost splněna, proti prvnímu se překvapení nekonalo

FbC Skuteč získala převahu nad soupeřem tentokrát již od počátku prvního utkání. Tu si udržela po celý zápas a aktuálně nejhorší tým soutěže - "béčko" Vysokého Mýta - porazila zaslouženě 6:2. O&nbsp;poznání těžší soupeř byl nachystán pro druhý zápas. Sklovital Sokol Pardubice D si však ani ve svém 11. utkání sezóny nenechal sebrat jediný bod.

Druhý turnaj v Pardubicích skončil neúspěchem

<p>Pro upevnění postavení týmu na postupových příčkách bylo nutné porazit jak Bystřec, tak Sokol Slovan Pardubice. Domněnky, že je Bystřec hratelný soupeř, potvrdila herní a střelecká převaha. Avšak mizerná produktivita a trochu i chybějící štěstí v koncovce stály v prvé řadě za prohrou 2:4. Povinné vítězství se očekávalo nad pardubickým Sokolem Slovan, ale i po tomto utkání, divácky nesmírně atraktivním, se ze třech bodů nakonec radoval soupeř.</p>

Čtyři cenné body z „nafukovačky“ v Pardubicích

Po zmrtvýchvstání se podařilo v úvodním duelu se Sokolem Pardubice B smazat čtyřgólové manko a odnést si ze zápasu bod za remízu 5:5. Pravé nadšení v týmu zavládlo až po druhém zápase, během něhož Skuteč jasně přehrála Třemošnici, jednoho ze dvou hlavních konkurentů v bojích o postup, skórem 6:2.

FbC Skuteč veze z Vysokého Mýta všech 6 bodů!

<p>Díky dvěma těsným výhrám nad týmy Sokol Slovan Pardubice a FBC Bystřec se Skuteč vyhoupla na druhé místo v tabulce. Nicméně radost z bodového zisku kazí ztráta kapitána Marka Kreminy, jenž si ze střetu z prvního zápasu odnesl zlomenou klíční kost.</p>

Organizačně se domácí turnaj vydařil, herně bohužel nikoliv

<p>Úvodní zápas proti mužstvu z Třemošnice měl jednoznačný průběh, při němž herní převaha soupeře pramenící z větších zkušeností týmu se již od prvních minut odrážela i na výsledkové tabuli. Skóre se nakonec zastavilo za stavu 2:11 pro ŽSK Třemošnice.</p><p> O poznání lépe se domácímu týmu vedlo proti Sokolu Pardubice B, hrajícího s posilou z extraligy, jenž v předchozím zápase krásnými góly rozdrtil Sokol Slovan Pardubice 15:5. Po úvodu lépe vyznívajícím pro tým z Pardubic se FbC Skuteč díky skvělé hře až překvapivě často dostával do vyložených šancí, bohužel jen málo z nich se podařilo proměnit v gól. I to však stačilo k tomu, aby domácí stav utkání vyrovnali a několikrát v zápase dokonce vedli. Soupeř ale vždy dokázal srovnat a následně i odskočit na rozdíl dvou a více branek a vítězství si již ujít nenechal.</p><p> Ač se po výsledkové stránce turnaj příliš nezdařil, pozitiva přeci jen nalézt lze, a to především v jeho organizaci. Svou návštěvou nás od prvních minut poctil i sám delegát z ČFbU, jehož pochvala byla pro organizátory pořádající svůj první turnaj v historii rozhodně potěšující. Největší obdiv si však od rozhodčích a hostujících hráčů vysloužila příjemná a skvěle vybavená skutečská sportovní hala, v níž během turnaje nechybělo občerstvení s dobrým pivem, klobásami a dalším.</p>

Další kolo se hraje ve Skutči. Přijďte fandit!

Oficiálni florbalová soutež konečně i ve Skutči. Přijďte <strong>16. října</strong> podpořit domácí tým v jeho dvou zápasech druhého kola, kde mu soupeři budou <strong>ŽSK Třemošnice</strong> a <strong>Sokol Pardubice B</strong>. Během dne na vás čeká celkem 6&nbsp;zápasu (viz. níže rozpis).

Tři body z prvního hracího víkendu sezóny

<p>V historicky prvním „ligovém“ zápase se podařilo Skutči proti týmu Sklovital Sokol Pardubice D ujmout vedení, když nahození <a href="/person.php?id=13" title="Profil">Štěpána Kubíčka</a> z poloviny hřiště skončilo až v síti soupeřovy branky. Ještě v první třetině však hráči Pardubic srovnali a ve zbytku utkání to byli spíše oni, kdo hrál prim. Utkání skončilo prohrou 4:1, při čemž v samém závěru třetí třetiny brankář <a href="/person.php?id=16" title="Profil">Milan Najman</a> vychytal trestné střílení.</p><p>O poznání lépe se vedlo v zápase proti Vysokému Mýtu B. Soupeř aktivitou zrovna nehýřil a usnadnil tak Skutči cestu k prvním bodům v sezóně. Průběh zápasu byl jednoznačný, stejně tak výsledné skóre 4:0.</p>

Obě přátelská utkání vítězně pro Skuteč

<p>Připravenost týmu na svá historicky první utkání v rámci oficiálních soutěží České florbalové unie, jež se uskuteční již tuto sobotu proti pardubickému Sokolu D a Vysokému Mýtu B, měly v uplynulých dvou týdnech prověřit přátelské zápasy proti soupeřům hrajícím o&nbsp;úroveň vyšší soutěž z Lubné a Chrudimi.</p> &nbsp;