Články týkající se týmu Přípravka Archív

FbC Skuteč na Sokol Cupu

Ve dnech 15. a 16. 9. se 4 naše nejmladší kategorie zúčastnily největšího mládežnického turnaje v regionu.

SOUTĚŽ!!!!

Vyhlašujeme soutěž o nové logo našeho klubu! Máš nějaký zajímavý nápad, jak vyjádřit historii města, našeho klubu a spojit je s florbalem? Nakresli svůj návrh a pošli ho na email info@fbcskutec.cz do 30. 4. 2018. Nejlepší návrhy budou zveřejněny a odměněny věcnými cenami.

Tour de Club ve Skutči

Naše snaha o zlepšení byla podpořena Florbalovou Unií a do naší haly zavítají odborníci a ukáží nám kde by jsme se mohli zlepšit v práci s mládeží. Jedná se o projekt Tour de Club.

Víkendový přehled

Minulý víkend nás čekal opravdu nabitý program, svá mistrovská utkání odehrálo hned 6 našich týmů. V sobotu domácími zápasy začali týmy elévů a starších žákyň.

Zdravíme všechny florbalové příznivce!

Nová sezona již klepe na dveře a proto si vás dovolujeme pozvat na tréninky ve skutečské sportovní hale. Oproti minulému roku nás bude čekat několik změn. Mezi největší z nich patří nárůst družstev přihlášených do ligových soutěží, protože v letošní sezoně budeme nastupovat dokonce s 9 týmy.

1. Florbalový tábor

Zdravíme všechny příznivce florbalu! Nabízíme Vám jedinečnou možnost poslat své dítě na letní florbalový tábor v Proseči. Pět dní zábavy a sportu v super kolektivu v termínu od 10. 8. do 14. 8. 2016. Ubytování v ZŠ Proseč, kde bude zajištěno i stravování. Pro děti bude připraven zábavný program se spoustou soutěží, zdokonalení ve florbale a hlavně utužení super party. Tábor je určen pro všechny členy i nečleny našeho klubu. Cena tábora je 1 500,- Kč, zahrnuje ubytování, stravu, pronájem tělocvičny a spoustu dalšího.

3. florbalový ples

Všemi jistě oblíbený florbalový ples se nám pomalu a jistě blíží!

Ženy začaly svojí sezonu

V sobotu 10. 10. odehrál svůj první turnaj i ženský tým a to na domácí půdě. Domácí nastoupily proti nováčkům soutěže FBŠ Všestary a sestoupivšímu týmu první ligy FbK Orlicko-Třebovsko.

Nová sezona je tu!!!!!

A přinese nám nové výzvy a zážitky… Naprostou novinkou je založení nového oddílu dětí - elévů. Tréninky pro děti z ročníků 2005 a mladších budou probíhat vždy v pátek od 14.30 hodin v Městské sportovní hale ve Skutči, a to poprvé již v pátek 18. 9. 2015.

Nábor nových členů

Otvíráme nové věkové kategorie pro kluky i holky. Přijímáme děti už od 5 let.

2. Florbalový ples

Srdečně Vás zveme na 2. Florbalový ples konaný v pátek 16.1.2015 od 20:00 v KK Skuteč. K tanci a poslechu zahraje kapela QUATRO. Těšit se dále můžete na soutěž o báječné ceny! Předtančení SMT Skuteč. Vstupné: 100 Kč v předprodeji, 120 Kč na místě Vstupenky budou k zakoupení v Květinářství Sokol od pondělí 5.1.2015. :-) Pořádá florbalový klub FbC Skuteč.

Velký říjnový NÁBOR

Před startem do nové sezony pořádáme velký nábor nových hráčů do všech zmíněných kategorií! Pokud tě baví florbal a máš zájem si s námi zahrát, vezmi si s sebou dobrou náladu, sportovní oblečení a sálovou obuv, florbalovou hůl a přijď!

Srdečně vás zveme na 1. florbalový ples FbC Skuteč

Dovolte nám pozvat Vás na první ročník florbalového plesu ve Skutči pořádaného klubem FbC Skuteč. Ples proběhne v pátek 17. ledna v Kulturním klubu ve Skutči. Těšit se můžete na skvělý taneční orchestr Peklo z Kolína, předtančení místního tanečního spolku SMT Skuteč a Czech Hardcore Jumpers. V neposlední řadě na zvěřinové hody, které si pro Vás připraví místní kuchaři, soutěž o skvělé ceny a speciální půlnoční překvapení! Vstupenky si můžete koupit již nyní za 100 Kč v Květinářství Sokol na náměstí ve Skutči, nebo přímo na místě za 120 Kč. Těšíme se na Vaši účast. FbC Skuteč.

Co bude dál...

Po delší odmlce, kdy se vedení týmu plně věnovalo přípravě sezóny nadcházející přínášíme několik nových informací.

Po dvou turnajových dnech oddíl žen na krásném pátém místě!

Historicky první zápasy druholigového ženského týmu FbC Florbalky Skuteč se odehrály na domácí půdě dne 13.10.2012. Domácí hráčky zde sehrály dva zápasy a to proti IBK Hradec Králové B a FTC Vysoké Mýto.