Články týkající se týmu Junioři Archív

SOUTĚŽ!!!!

Vyhlašujeme soutěž o nové logo našeho klubu! Máš nějaký zajímavý nápad, jak vyjádřit historii města, našeho klubu a spojit je s florbalem? Nakresli svůj návrh a pošli ho na email info@fbcskutec.cz do 30. 4. 2018. Nejlepší návrhy budou zveřejněny a odměněny věcnými cenami.

Tour de Club ve Skutči

Naše snaha o zlepšení byla podpořena Florbalovou Unií a do naší haly zavítají odborníci a ukáží nám kde by jsme se mohli zlepšit v práci s mládeží. Jedná se o projekt Tour de Club.

Víkendový přehled

Minulý víkend nás čekal opravdu nabitý program, svá mistrovská utkání odehrálo hned 6 našich týmů. V sobotu domácími zápasy začali týmy elévů a starších žákyň.

Zdravíme všechny florbalové příznivce!

Nová sezona již klepe na dveře a proto si vás dovolujeme pozvat na tréninky ve skutečské sportovní hale. Oproti minulému roku nás bude čekat několik změn. Mezi největší z nich patří nárůst družstev přihlášených do ligových soutěží, protože v letošní sezoně budeme nastupovat dokonce s 9 týmy.

1. Florbalový tábor

Zdravíme všechny příznivce florbalu! Nabízíme Vám jedinečnou možnost poslat své dítě na letní florbalový tábor v Proseči. Pět dní zábavy a sportu v super kolektivu v termínu od 10. 8. do 14. 8. 2016. Ubytování v ZŠ Proseč, kde bude zajištěno i stravování. Pro děti bude připraven zábavný program se spoustou soutěží, zdokonalení ve florbale a hlavně utužení super party. Tábor je určen pro všechny členy i nečleny našeho klubu. Cena tábora je 1 500,- Kč, zahrnuje ubytování, stravu, pronájem tělocvičny a spoustu dalšího.

3. florbalový ples

Všemi jistě oblíbený florbalový ples se nám pomalu a jistě blíží!

Nová sezona je tu!!!!!

A přinese nám nové výzvy a zážitky… Naprostou novinkou je založení nového oddílu dětí - elévů. Tréninky pro děti z ročníků 2005 a mladších budou probíhat vždy v pátek od 14.30 hodin v Městské sportovní hale ve Skutči, a to poprvé již v pátek 18. 9. 2015.

Nábor nových členů

Otvíráme nové věkové kategorie pro kluky i holky. Přijímáme děti už od 5 let.

2. Florbalový ples

Srdečně Vás zveme na 2. Florbalový ples konaný v pátek 16.1.2015 od 20:00 v KK Skuteč. K tanci a poslechu zahraje kapela QUATRO. Těšit se dále můžete na soutěž o báječné ceny! Předtančení SMT Skuteč. Vstupné: 100 Kč v předprodeji, 120 Kč na místě Vstupenky budou k zakoupení v Květinářství Sokol od pondělí 5.1.2015. :-) Pořádá florbalový klub FbC Skuteč.

Velký říjnový NÁBOR

Před startem do nové sezony pořádáme velký nábor nových hráčů do všech zmíněných kategorií! Pokud tě baví florbal a máš zájem si s námi zahrát, vezmi si s sebou dobrou náladu, sportovní oblečení a sálovou obuv, florbalovou hůl a přijď!

Nábor nových hráčů - MUŽI

Baví Tě florbal a chtěl by sis zahrát registrovanou soutěž? Pak máš možnost právě u nás!

Srdečně vás zveme na 1. florbalový ples FbC Skuteč

Dovolte nám pozvat Vás na první ročník florbalového plesu ve Skutči pořádaného klubem FbC Skuteč. Ples proběhne v pátek 17. ledna v Kulturním klubu ve Skutči. Těšit se můžete na skvělý taneční orchestr Peklo z Kolína, předtančení místního tanečního spolku SMT Skuteč a Czech Hardcore Jumpers. V neposlední řadě na zvěřinové hody, které si pro Vás připraví místní kuchaři, soutěž o skvělé ceny a speciální půlnoční překvapení! Vstupenky si můžete koupit již nyní za 100 Kč v Květinářství Sokol na náměstí ve Skutči, nebo přímo na místě za 120 Kč. Těšíme se na Vaši účast. FbC Skuteč.

Sezóna 2013/14 zahájena!!!

Nová sezóna již začala a tým Muži A přivezl z prvního turnaje v Pardubické lize 6 bodů. Utkání proběhla ve sportovní hale v Heřmanově Městci 14. září proti celkům ASPV Holice a domácím FBC Respect Heřmanův Městec.

Zahájena oficiální část letní přípravy!!

Přípravným zápasem s Chrudimskými Piráty odstartovala pro tým ze Skutče hlavní část letní přípravy a tím fakticky i nová sezóna 2013/2014.

Co bude dál...

Po delší odmlce, kdy se vedení týmu plně věnovalo přípravě sezóny nadcházející přínášíme několik nových informací.