Články

Zpět na úvod
A tým ve formě

V neděli 4. 11. zajel náš A tým k dalším zápasům, tentokrát do Poličky. Výkony podali naši muži výborné, bohužel to na plný bodový zápis tentokrát nestačilo.

1. FBC Polička – FbC Skuteč 3:7

Jako uragán, tak působil tým Skutče v úvodu utkání. Obě pětky na svého soupeře vlétly na plné obrátky a tvořily si spoustu příležitostí. V první třetině se jim povedlo tři proměnit – skórovali Šikl, Horník a Hurych. Druhá třetina byla podobného rázu, Skuteč hrála pevně z obrany a z bleskurychlých výpadů přidávala další branky, na listině střelců doplnili Hurycha, který skóroval podruhé, Částek a Stöhr. Po dvou třetinách byl stav 6:1 pro vlky. Třetí třetina byla ve vysoké míře ovlivněna spoustou zbytečných oslabení a Polička pomalu dotahovala. Skuteč ovšem nedopustila žádný obrat a s velikým přehledem slavila třetí výhru v řadě, výhru pečetil hattrickem Hurych.

FbC Skuteč – FBC TJ Draci Lanškroun 8:8

Skutečské FbC letos působí velice jistou defenzivou, což vlci potvrzovali dál. První část zvládli po gólech Hurycha a Šikla 3:0, když se k nim přidal z trestného střílení kapitán Kuta. Poté se ale strhla opravdová divočina. Ve druhé třetině si hráči spletli hřiště se střelnicí a bylo z toho 7 branek. Za Skuteč vsítili opět Kuta a Hurych, skóre se ale měnilo velice nelíbezně pro náš A tým – pět branek v Laškově síti znamenalo „plichtu“ 5:5 po půlhodině hry. U remízy se málem nekončilo, když dal Horník vedení skutečským už na 7:5, Lanškroun uhodil hned třikrát a hráči z města obuvi byli naprosto opaření. Z toho se dostali do dalších potíží při početních nevýhodách. Poslední střídání dal dohromady hrající trenér Kremina pětku, které věřil, že dokáže srovnat. Nezklamali – ve formě hrající Šikl dostal namazáno od Kuty a srovnal chladnokrevně pod horní tyč – muži Skutče ukázali sílu a zvládli 11 sekund před závěrečnou sirénou alespoň vyrovnat na konečných 8:8.

„A“ tým je aktuálně na 5. místě, ale má 2 zápasy k dobru. Týmovému bodování vládne Tomáš Šikl se 13 body (6+7) v 6 zápasech.

Sestava: Novák (G), Laška (G), Kremina, Částek, Hromádko, Krejčí, Gregor, Horník, Kuta© , Malý, Hurych, Stöhr, Šikl