Články

Zpět na úvod
A tým opět stoprocentní!

V neděli 10. 2. hrál náš A tým další zápasy, tentokrát proti rezervě pardubického Sokola a poté proti dalšímu klubu z Pardubic – klubu SPV. Oba zápasy vyšli našim mužům skvěle a odvezli si tak plný počet bodů.

FbC Skuteč – Sokol Slovan Pardubice C 8:2

Hned od začátku zápasu byla Skuteč lepším mužstvem a potrvdili to dvě branky Horníka a Šikla, Sokol poté snížil a stanovil tak stav první třetiny – 2:1. Druhou třetinu pokračovala dominance Skutče, a to na obou koncích hřiště, od jistého Nováka přes jen těžce prostupnou obranu až po produktivní útok, další dvě branky skutečských přidali Kuta a útok na hattrick započal svou druhou trefou Šikl – 4:1. Třetí třetina přinesla hned několik událostí – hattrick Tomáše Šikla, další tři branky vlků a jednou brankou korigoval docela jednoznačný zápas Sokol Pardubice. Po skvělém výkonu tedy přišla třetí výhra v řadě.

Klub SPV Pardubice – FbC Skuteč 3:15

Druhý zápas byl opravdový koncert našeho A týmu proti poslednímu týmu tabulky. Od úvodního vhazování bylo znát, který tým patři na jaký konec tabulky, a hned od prvních sekund, konkrétně po dvanácti odehraných, vsítil první branku zápasu kapitán Kuta. Do konce třetiny přidali vlci další tři branky, jmenovitě Horník, Kremina a Částek. Druhá třetina sice nabídla gól domácích, ovšem běhěm 15 minut nasázel favorit ze Skutče dalších 7 branek a byl z toho debakl již po půlhodině zápasu. Některé branky padali až z kuriózních pozic, avšak takové branky se počítají. První formace nasbírala dohromady i s obránci 20 kanadských bodů a hlavně oni tentokrát dotáhli zápas do vítězného konce. Povinná výhra byla zasloužená, ale neménně důležitá pro boj o první místo tabulky.

Sestava: Novák (G), Hromádko, Severýn, Krejčí, Částek, Horník, Kuta ©, Kremina, Šikl, Stöhr, Hurych