Články

Zpět na úvod

Co bude dál...

Po delší odmlce, kdy se vedení týmu plně věnovalo přípravě sezóny nadcházející přínášíme několik nových informací.

Hlavní změnou a to změnou nejdůležitější je rozšíření počtu týmů působících v našem oddílu. K mužům, kteří si s přehledem vybojovali postup do krajské ligy, se po dlouhých hovorech domluvilo založení rezevrního týmu. Tým FbC Skuteč B, by měl v sezóně následující hrát Pardubický přebor. Složení týmu A i B bude hádanka, kterou rozlouskne trenér se svými asistenti v září před uzavřením soupisek. Dále jsme doplnili tým trenérů mládeže o Ondru Lašku. O naši budoucnost se tedy stará trio Krejčí, Kuta, Laška a i u nich jsme se rozhodli nečekat a založit oddíl dorostu. Kluci (i holky) ročníků 97–2000 si tedy poprvé v životě okusí florbal pořadaný Českou Florbalovou Unií. Ve II.lize žen beze změny zůstává náš oddíl žen, který se statečně pral o umístěni ve své první sezóně.

Měsíc červen bude ve znamení částečné reorganizace týmu. Jaký bude výsledek, to se dozvíme před začátkem letní přípravy, tedy druhý týden v červencí. Letní přípravy se může zůčastnit kterýkoliv člen oddílu (ano i ženy a dorost), budou probíhat vstupní i výstupní testy, jejichž výsledky také zveřejníme :).

Poslední informace je pro ty jež se chtějí stát členy a nevedí jak.

Ročníky 97–2000 mohou jakýkoliv pátek přijít na trénink mládeže, a to nejlépe mezi 15 a 16h, dívky 97 a starší mají trénik ihned po, tedy 16:00 až 17:30. Muži trénují každou středu od půl osmé, a pátek od půl deváte.