Články

Zpět na úvod

Zahájena oficiální část letní přípravy!!

Přípravným zápasem s Chrudimskými Piráty odstartovala pro tým ze Skutče hlavní část letní přípravy a tím fakticky i nová sezóna 2013/2014.

Místo konání – Sokol Chrudim

Stav zápasu – Chrudim 3 : 2 Skuteč

Branky za hosty – Malý 2

Dva měsíce bez florbalu, dva měsíce bez náročnější fyzické zátěže, tak to měl skoro každý člen 17člené skutečské výpravy do okresního města. A bylo to vidět od prvních minut. Chrudim, která již přípravu zahájila, byla všude dřív a hned od první minuty začala prověřovat brankáře Lašku. Skóre 2:0 po první třetině bylo ještě milosrdné. Do třetiny druhé se lehce pozměnila sestava a Skuteč rázem ožila, i když stále platilo, že v rychlosti a síle je Chrudim o poznání výše. Ranou pro zkušené borce ale bylo, že oba góly které ve druhé třetině zajistily vyrovnání stavu, vstřelil hráč, který v nadcházející sezóně ani nemůže pro svůj nižší věk nastoupit do utkání za A či B mužů. Radost ovšem neskrývali hrající trenéři dorostu, jejichž práce má výsledky a to je skvělé. V poslední, tedy třetí třetině už byly dresy hráčů obou týmu asi o 5kg potu těžší a hra byla náročnější a náročnější. Nakonec vystřelil výhru Chrudimi hráč nejpovolanější, v Chrudimi hostující člen extraligových Pardubic. Další přípravný zápas odehraje Skuteč také s Chrudimí, tentokráte v domáci hale jako součást soustředění. Utkání je volně přístupné pro kohokoliv a to od 19:30 v MSH Skuteč