Články

Zpět na úvod

Šestibodový dorost.

V neděli odstartovala nová sezóna i skutečským dorostencům. Ti letos poprvé nastoupili v Přelouči, kde změřili své síly pro týmům z Chrudimi a Slatiňan.

FbC Skuteč – FBC Piráti Chrudim 7:4 V prvním zápase proti Pirátům Chrudim skutečští dorostenci po dvou gólech rychle prohrávali a tento stav zůstal stejný až do konce 1. třetiny. Do 2. třetiny již však nastoupili mnohem lépe a během krátkých 2 minut obrátili skóre ve svůj prospěch na 4:2! Chrudim se však nevzdala a do konce třetiny se jí podařilo vyrovnat. Skutečský gólman Jakub Kaňovský předvedl i přes zranění ruky vynikající výkon a i díky němu dorostenci nadělili Chrudimi další tři góly, díky nimž skončilo letošní 1. utkání výhrou 7:4 pro Skuteč! Góly: Lustyk, Čermák, Kněžour, Kadlec 2×, Charvát, Stöhr

SK Spartak Slatiňany – FbC Skuteč 2:10 První třetina druhého zápasu proti nováčkovi ze Slatiňan byla plná šancí na obou stranách, nakonec však skončila remízou bez jakékoliv branky. V druhé třetině se ale skutečští rozjeli a Slatiňany byly doslova zmrazeny 4 rychlými brankami. Třetí třetina, kromě dvou gólů, probíhala taktéž v režii Skutče, která soupeři uštědřila „desítku“. Góly: Charvát 2×, Kadlec 2×, Stöhr 2×, Čermák 3×, Kněžour

Sestava: Kaňovský (G), Čermák, Stöhr, Kněžour, Lustyk, Charvát, Kadlec (C)