Články

Zpět na úvod
Ženy začaly svojí sezonu

V sobotu 10. 10. odehrál svůj první turnaj i ženský tým a to na domácí půdě. Domácí nastoupily proti nováčkům soutěže FBŠ Všestary a sestoupivšímu týmu první ligy FbK Orlicko-Třebovsko.

FBŠ Všestary – FbC Skuteč 3:0 Do prvního zápasu nastoupily domácí s plným nasazením. Po řadě neproměněných šancí na obou stranách bylo skóre po dvou třetinách stále 0:0 a to i přes to, že domácí tým musel hrát 5 minut v oslabení po vyloučení kapitánky. Rozhodovalo se tedy až v poslední třetině. Tam se hned v úvodu podařilo soupeřkám vstřelit branku a další dvě úspěšné střely přidaly v závěru utkání. Z prvního zápasu si tedy 3 body odnesl soupeř. FbK Orlicko-Třebovsko – FbC Skuteč 3:1 Druhý zápas měl podobný scénář. Po dvou třetinách bylo skóre nerozhodné 0:0. Poslední třetinu zahájily lépe domácí a po trefě Marcely Kubíčkové šly do vedení. Soupeřkám se však povedlo brzy vyrovnat a následně zvýšit skóre pro domácí smolným gólem, kdy se míček odrazil od nohy bránící hráčky. Dvě minuty před koncem bylo tedy skóre 2:1 pro hosty. Domácí tedy musely zariskovat a otevřely hru. Toho však soupeř využil a upravil skóre na konečných 1:3 pro domácí. I přes to, že domácí oba zápasy prohrály, je nutno zmínit výborný výkon brankářky Dominiky Peckové, která tým podržela a dokázala soupeřkám zachytit několik tutových šancí. Po prvním turnaji si tedy domácí tým body bohužel nepřipsal.