Články

Zpět na úvod
Zlato z Ohio Cupu!!!

Zlato z Ohio Cupu!!!

V sobotu 19.12. se děti z FbC Skuteč zúčastnili pohárového turnaje Ohio Cup v Pardubicích a to v kategoriích Elévové a Mladší žáci.

Mladší žáci v našem klubu zatím nejsou přihlášeni v ligové soutěži, což se ukázalo jako velká škoda. Naši „žáci“ sehráli výborný turnaj, ve kterém se postupně postavili proti SKV Pardubice, Alfa DDM Pardubice a Orel Přelouč. Po vítězné šňůře bez jediné prohry a získaných 14 bodech tak turnaj ovládli a vyhráli zlaté medaile.

Výsledky: FbC Skuteč – Orel Přelouč 4:3 a 4:1
FbC Skuteč – SPV Pardubice 2:2 a 6:1
FbC Skuteč – DDM Alfa Pardubice 1:1 a 5:0

Sestava: Mužík, Veverka, Jindra, Vojta, Brichta, Vařejčko, Krupka

Elévové již zdaleka nováčky nejsou. V utkáních obvykle dosahují výborných výsledků, a i proto bylo očekávání velké. Sestava byla doplněna i několika novými tvářemi, které taktéž nezklamali a sehráli výborné utkání. Nejprve se elévové postavili proti týmům: Orel Přelouč, SKV Pardubice, Lázně Bohdaneč a DDM Alfa Pardubice, a poté si mohli z 2. místa vychutnat postup do semifinále. Tam se utkali s domácím SKV Pardubice, které naši elévové porazili s výraznou převahou 6:1 a postoupili tak do finále. Finále s týmem Orel Přelouč proběhlo ve znamení výborné atmosféry, fandění fanoušků a velkého boje. Nakonec jsme, i díky výborným zákrokům gólmana, vyhráli 2:0 a naši hráči tak domů odjížděli se zlatými medailemi na krku.

Výsledky: FbC Skuteč – Orel Přelouč 9:1
FbC Skuteč – SPV Pardubice 1:0
FbC Skuteč – DDM Alfa Pardubice 2:4
FbC Skuteč – Sokol Lázně Bohdaneč 9:0

Semifinále: FbC Skuteč – SPV Pardubice 6:1 Finále: FbC Skuteč – Orel Přelouč 2:0

Sestava: Nekvinda, Rybenský, Zavoral, Pešek, Odehnal, Dudek, Florián, Kotvasová, Ficková, Češík