Články

Zpět na úvod
Juniorský tým předvedl heroický výkon!

Juniorský tým předvedl heroický výkon!

V sobotu 24. 9. se skutečská juniorka vypravila za body na Svitavskou střelnici a i přes malý počet hráčů do pole dokázala sebrat všechny.

FbC Skuteč – Orel Přelouč 4:3 Úvod zápasu nabídl vyrovnaný florbal, první gól vstřelili hráči Přelouče. Postupně se Skuteč dostávala do tlaku, ale gól nepřicházel, a tak Přelouč znovu trestala z rychlého breaku po nešťastné teči kapitána Částka. Těsně koncem první třetiny stihl ještě napravit chybu a snížit Částek a do druhé třetiny se šlo skutečským hráčům lépe. V té už svého soupeře přehrávali ve všech herních faktorech a odrazilo se to i na skóre zápasu, které otočili. Třetí třetinu se hodně bojovalo, ale nakonec se hubený náskok podařilo udržet a náš tým bral tři body po zodpovědném výkonu. FbC Sokol Předměřice – FbC Skuteč 2:10 Po krátké pauze se náš tým představil hned v dalším utkání. Od začátku zápasu dominoval a taky přidával krásné góly. Postupně navyšoval náskok a hrál s čím dál větším klidem na holích, který skončil lichotivým „přídělem“ 10:2 a získal tak všechny možné body z tohoto turnaje. Za zmínku stojí především hattrick Matěje Malého a skvělý výkon mladého Charváta. Sestava: Kaňovský(G), Částek©, Stöhr, Malý, Lettl, Kadlec, Charvát