Články

Zpět na úvod
VELKÝ PŘEHLED MLÁDEŽE!

VELKÝ PŘEHLED MLÁDEŽE!

Nejmladší naděje poprvé v akci!

V neděli 16. 10. 2016 se konal turnaj přípravek v Městské sportovní hale v Litomyšli a skutečský klub poslal do boje 8 nadějí florbalu ve Skutči. Všechny své zápasy odehráli ve skvělém tempu a bylo vidět že se florbalem vyloženě baví, taky se to odrazilo na výsledcích! Ve všech zápasech proti týmům z Pardubic, Vysokého Mýta a Chrudimi přehrávali své soupeře a dávali krásné branky. Turnaj vyšel tedy skutečským na 2. Místo ve své skupině,což je skvělý výkon. Sestava: Pytlík, Odenhal, Češík, Paulus, Dejdar, Albrecht, Kunhart, Břeň(G)

První turnaj elévů! V sobotu vstoupily do ligového kolotoče i elévové. Svůj první turnaj sehráli v Dobrušce kde se střetli se třemi týmy, tím prvním byla domácí Dobruška, sehráli jsme proti domácímu týmu výborné utkání a domácí celek jsme celou dobu přehrávali. Další zápas jsme sehráli proti týmu z Lanškrouna, vyrovnaný zápas ve kterém jsme tým z Lanškrouna v určité fázi zápasu přehrávali. Ve třetím zápasu jsme nastoupily na tým Nového Města nad Metují. Tento tým byl nejvyrovnanější ze všech a měl více štěstí v koncovce. I tak tým elévů předvedl výborný výkon a už se těšíme na 5. 11. kdy se představí před domácím publikem.

Sestava: Daniel Nekvinda, Viktorie Kučerová, Adéla Myšková, Karel Břeň, Šimon Češík, Deniz Rybenský, Oliver Zavoral, Radek Pešek

Mladší a starší žáci bojovali o místo v reprezentaci! V neděli 16. 10. se naši hráči, kteří pravidelně hrají za starší žáky zúčastnily výběrů do reprezentace Pardubického kraje. Věkově mladší žáci se v Pardubicích ve složení Tomáš Paulus, Miloš Brichta, Martin Vojta a Jakub Krupka zúčastnili prvního tréninku, kde se snažili prosadit do dalších tréninků. Starší část našeho týmu ve složení Nikolas Mužík, Michal Sýkora a Tomáš Vařejčko se ve Vysokém Mýtě zúčastnila výběru pro st. Žáky, rozhodně nezklamali a bojovali o možnost postupu do dalších tréninků. Tento výběr se později zúčastní i mládežnické olympiády. Přejeme všem klukům hodně štěstí, aby si jich trenéři reprezentací všimli.

PS: Na fotografii níže je tým přípravek.