Články

Zpět na úvod
Víkendový přehled

Minulý víkend nás čekal opravdu nabitý program, svá mistrovská utkání odehrálo hned 6 našich týmů. V sobotu domácími zápasy začali týmy elévů a starších žákyň.

Elévové svůj turnaj jednoznačně ovládli, když se jim podařilo postupně přehrát všechny zbylé 4 týmy. V prvním zápase nastoupili proti nováčkům s Hlinska, kteří přijeli vyzkoušet své svěřence na první turnaj. Hlinsko si ze začátku nevedlo vůbec špatně, ale postupem času je Skutečský tým začal přehrávat. V dalším souboji byl soupeř z Lanškrouna, soupeř nastoupil s věkově poněkud mladším týmem a od začátku to bylo vidět. Skuteč své soupeře celý zápas přehrávala. V Dalším souboji byl soupeřem tým z Nového Města nad Metují, tento tým nám v minulém turnaji dělal největší problém a přehrával nás, ale tentokrát je Skutečský tým k ničemu nepustil a jasně je přehrával. Poslední zápas byl odehrán s týmem Dobrušky, ty nasadili do tohoto turnaje samé holky, které ovšem statečně bojovali. Starší žákyně Tento tým šel do turnaje jako neporažený celek, ovšem bujará helloweenská noc, kterou strávily holky ve škole jim moc nepřidala. Soupeřky ze Žacléře přijeli v opravdu silné sestavě až se nechtělo věřit, že si jejich trenér nespletl starší žákyně a dorostenky. Skutečským holkám se začátek vůbec nepovedl a po chvilce prohrával už 3:0 potom se holkám povedlo vyrovnat, ale Žacléř znovu udeřil. Celkové skóre 4:8. Další zápas odehrál náš tým klidněji a tým z Hradce Králové porazil 7:5

Ve třetím zápase nastoupily naše hráčky proti silným hráčkám z Jaroměře, souboj byl velice vyrovnaný a skoré tomu odpovídalo po první půli 2:2 v druhé půli se strhl brankostroj na obou stranách a závěrečné skóre 7:7 tomu odpovídalo. Holky bojovali statečně a do tabulky si připsali další 4 body a stále vedou svojí ligovou tabulku.

Další částí domácího turnaje byl souboj v Pardubické lize, kde se náš B tým střetl s Vysokým Mýtem a Pardubicemi. Oba soupeři okupují přední příčky tabulky a tak bylo jasné, že půjde o těžké zápasy. FbC Skuteč B – Vysoké Mýto B 1:4 Tento souboj byl v režii Vysokomýtských. Náš tým přehrávali po všech směrech. Bohužel se z toho náš B tým nemohl dostat a probudit střelecké vlohy některých hráčů. FbC Skuteč B – Sokol Pardubice C 4:6 Tento souboj byl daleko vyrovnanější a místy byl náš tým i lepší. Hned na začátku se nám povedlo jít do vedení, bohužel jsme vedení neudrželi a skóre se měnilo. Na konci druhé třetiny to však bylo znovu 4:4 a do třetí části šla Skuteč odhodlaná, že z výsledkem něco udělá, bohužel v 10. minutě třetí třetiny dostala Skuteč hodně sporný gól, který celé vyrovnané utkání rozhodl. Další gól soupeř dal, až ke konci utkání kdy se Skutečští snažili zápas vyhrát. Další zápasy odehrál A tým ve Vysokém Mýtě o tomto turnaji je napsáno jiném článku http://www.fbcskutec.cz/…dalsi-3-body A nakonec svůj výlet do Rtyně v body proměnily i ženy. Kde porazily v derby Slatiňany. Článek doplníme.

V neděli své utkání sehráli starší žáci, kteří jeli do Kostelce po minulém výprasku nabuzení a v silnější sestavě. První zápas jsme odehráli proti Sokolům z Pardubic a po vyrovnaném utkání jsme mohli slavit vítězství 4:5 a 3 body do mini tabulky. Další zápas nás čekal až po třech hodinách a proto jsme se vyjeli podívat do nedalekého zámku v Častolovicích, kde jsme navštívili i místní zvěřinec. V dalším utkání jsme nastoupili Proti Vysokému Mýtu, ale kluci moc chtěli a nedařilo se jim-prohra 1:5 a druhé místo v mini tabulce. V boji o celkové třetí místo na turnaji jsme se střetli s týmem ze Slatiňan. Tento tým nás v minulém kole porazil 4:0 a tak jsme jim měli co vracet. A hned od začátku bylo vidět jak moc chceme vyhrát, celkové skóre 7:0 mluví za vše.