Muži

říjen 2020

Orel Přelouč
Neděle 11. října 2020, SA ZŠ Smetanova Přelouč
Regionální liga, 2. kolo
Orel Přelouč
11.10.
FbC Skuteč
FbC Titáni USK Pardubice
Neděle 11. října 2020, SA ZŠ Smetanova Přelouč
Regionální liga, 2. kolo
FbC Skuteč
11.10.
FbC Titáni USK Pardubice
Florbal Primátor Náchod B
Sobota 31. října 2020, 10:30, SH Orlovna Rtyně v Podkrkonoší
Regionální liga, 3. kolo
Florbal Primátor Náchod B
31.10.
FbC Skuteč
Orel Rtyně v Podkrkonoší
Sobota 31. října 2020, 13:30, SH Orlovna Rtyně v Podkrkonoší
Regionální liga, 3. kolo
FbC Skuteč
31.10.
Orel Rtyně v Podkrkonoší

listopad 2020

FBK Piráti Sokol Chrudim
Neděle 15. listopadu 2020, SH Univerzity Pardubice TA1 - velká
Regionální liga, 6. kolo
FBK Piráti Sokol Chrudim
15.11.
FbC Skuteč
Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí
Neděle 15. listopadu 2020, SH Univerzity Pardubice TA1 - velká
Regionální liga, 6. kolo
FbC Skuteč
15.11.
Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí
FbC Hradec Králové B
Neděle 29. listopadu 2020, 12:00, Multifunkční MSH Skuteč
Regionální liga, 8. kolo
FbC Hradec Králové B
29.11.
FbC Skuteč
HAGA Pardubice
Neděle 29. listopadu 2020, 16:30, Multifunkční MSH Skuteč
Regionální liga, 8. kolo
FbC Skuteč
29.11.
HAGA Pardubice

prosinec 2020

SOKOLI Pardubice U50/B
Sobota 19. prosince 2020, 14:00, Tréninkové centrum Sokoli Pardubice
Regionální liga, 9. kolo
FbC Skuteč
19.12.
SOKOLI Pardubice U50/B
TJ Sokol Dvůr Králové nL
Sobota 19. prosince 2020, 17:00, Tréninkové centrum Sokoli Pardubice
Regionální liga, 9. kolo
TJ Sokol Dvůr Králové nL
19.12.
FbC Skuteč

únor 2021

Orel Přelouč
Sobota 6. února 2021, SA ZŠ Smetanova Přelouč
Regionální liga, 14. kolo
FbC Skuteč
6.2.
Orel Přelouč
SOKOLI Pardubice U50/B
Sobota 6. února 2021, SA ZŠ Smetanova Přelouč
Regionální liga, 14. kolo
SOKOLI Pardubice U50/B
6.2.
FbC Skuteč
Orel Rtyně v Podkrkonoší
Neděle 14. února 2021, Multifunkční MSH Skuteč
Regionální liga, 11. kolo
Orel Rtyně v Podkrkonoší
14.2.
FbC Skuteč
Florbal Primátor Náchod B
Neděle 14. února 2021, Multifunkční MSH Skuteč
Regionální liga, 11. kolo
FbC Skuteč
14.2.
Florbal Primátor Náchod B
FBK Piráti Sokol Chrudim
Neděle 28. února 2021, SH Chrudim
Regionální liga, 16. kolo
FbC Skuteč
28.2.
FBK Piráti Sokol Chrudim
FbC Hradec Králové B
Neděle 28. února 2021, SH Chrudim
Regionální liga, 16. kolo
FbC Hradec Králové B
28.2.
FbC Skuteč

březen 2021

TJ Sokol Dvůr Králové nL
Sobota 13. března 2021, SH Univerzity Pardubice TA1 - velká
Regionální liga, 17. kolo
FbC Skuteč
13.3.
TJ Sokol Dvůr Králové nL
FbC Titáni USK Pardubice
Sobota 13. března 2021, SH Univerzity Pardubice TA1 - velká
Regionální liga, 17. kolo
FbC Titáni USK Pardubice
13.3.
FbC Skuteč

duben 2021

Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí
Neděle 18. dubna 2021, 10:30, Tréninkové centrum Sokoli Pardubice
Regionální liga, 21. kolo
FbC Skuteč
18.4.
Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí
HAGA Pardubice
Neděle 18. dubna 2021, 15:00, Tréninkové centrum Sokoli Pardubice
Regionální liga, 21. kolo
HAGA Pardubice
18.4.
FbC Skuteč