7:10(3:2, 3:6, 1:2)
so 29. 10. 2022 18:00 @ Víceúčelová SH Dolní Dobrouč, Divize, 8. kolo

8. kolo divize, sobota 29. 10. 2022 SH Dolní Dobrouč

FBC Letohrad Orel Orlice x FbC Skuteč 7:10 (3:2, 3:6, 1:2)

Po několika nezdarech se hosté snažili zlomit nepříznivou bilanci v zápase proti Letohradu. Duel dvou týmů ze spodních pater tabulky přinesl vyrovnanou první třetinu. Šťastnější nakonec byli domácí, kteří se brankou pět vteřin před koncem úvodní dvacetiminutovky dostali do vedení 3:2. S nepříznivým stavem se Skuteč nesrovnala a během drtivé desetiminutové pasáže hry nasázela soupeři hned 6 branek, čímž si vytvořila klíčový náskok do zbytku utkání. Ve třetí třetině se Letohrad vrhl do útoku a snažil se o zdramatizování, ale opakovaně se mu nedařilo proměňovat své šance. Úspěch slavila obětavá hra Skutče, díky čemuž si připsala důležité 3 body.

Již tuto sobotu pořádá Skuteč domácí utkání. Odehraje se tedy 5. 11. od 18:00 proti Hornets Brno. Srdečně Vás zveme na návštěvu a děkujeme za dosavadní podporu.