9_1628167720.png
8_1628167700.png
74_20230908_145803.jpeg

Moravian cup

První zářijový víkend se náš klub zúčastnil hned s třemi týmy Moravian cupu v Olomouci. Tohoto turnaje se účastnili největší týmy převážně z Moravy a Slezska. Naše týmy zastupovaly kategorii B12, B14, B16. Všechna mužstva předvedla výborné výkony. To je velký příslib do nadcházející sezóny.

Kategorie B12 - mladší žáci se postupně utkali s týmy FBC Ostrava, FBC Hranice, SK K2 Prostějov, FBC Přerov. Se všemi soupeři se nám podařilo zvítězit. Až v posledním zápase, ve čtvrtfinále, s týmem Očko Hodonín, po velkém boji podlehli o jediný gól.

Kategorie B14 - starší žáci se postarali také o velký rozruch. Kdy ve skupině postupně porazili FbC Asper Šumperk, ŠK Lido Bratislava, FBC Mohelnice. Podlehli týmu Buldoci Brno. Ze skupiny postoupili ze 2. místa, kde narazili na Torpédo Havířov, se kterým se klukům povedl výborný obrat a zápas vyhráli. Další zápas proti Gullivers Brno byl znovu vyrovnaný. Dospěl až do konečných nájezdů, ve kterých jsme, po rozhodujícím sporném nájezdu, podlehli. I tak kluci ukázali, že do sezóny se s nimi musí počítat!

Poslední tým, který reprezentoval náš klub a město byl B16 – dorostenci, kteří ve skupině změřili síly s týmem Lions Zlín, FBC Litovel a SK K2 Prostějov. Kluci odehráli vyrovnané zápasy v nejtěžší skupině. Z této skupiny se probojovaly hned 3 týmy až mezi nejlepší 3 týmy turnaje. V play off jsme se potkali s Florbal Chodov a Buldoci Brno. V semifinále jsme nestačili na Zlín Lions a v boji o třetí místo jsme nezvládli boj s Brněnským TROOPERS.

Celkové hodnocení turnaje je velice pozitivní. Kluci odvedli velký kus práce a už teď se těšíme na ligové zápasy. 1. turnaj odehrají dorostenci v MSH ve Skutči již tuto sobotu a od 11:30 poměří své síly s Orka Čelákovice, a ve druhém zápase od 15:30 proti SKV Praha. Přijďte nás podpořit!