9_1628167720.png
8_1628167700.png
75_20230910_224316.jpeg

První florbalový víkend v domácí hale

V sobotu se rozehrála sezóna. A hned tento víkend odehrál první turnaj tým dorostenců. Ti rozehráli 2. výkonnostní koš na domácím hřišti a to dokonce za 6 bodů. V neděli proběhl 3. ročník maskotového turnaje.


 Po výhře nad Orka Horní Počernice se skórem 7:4 jsme se utkali s druhým týmem z Prahy - tentokrát se Sokol Královské Vinohrady (SKV). I v tomto zápase jsme ukázali sílu, kterou náš tým má a soupeře jsme přehráli 12:6. Příští kolo odehrajeme v nedalekém Hradci Králové. Zde budeme bojovat o postup mezi nejlepší týmy s domácím Hradcem Králové a Sokolem Pardubice.

V neděli se v naší hale odehrál tradiční Maskotový turnaj, kterého se zúčastnilo 15 týmů a 6 maskotů.

Turnaj se nesl ve výborné atmosféře. Děti předváděly výborné výkony. Vítězství a prohry nebyly na prvním místě, ale radost ze hry samotné. Našim týmům se v tomto turnaji velice dařilo, vyhrály mnoho utkání po nesnadných bojích. Na akci se odehrál i veletrh značky Fat-Pipe. Všechny děti si odnesly zážitky s novými kamarády.

Moc bych chtěl poděkovat všem hráčům, trenérům, maskotům, rozhodčím a všem, co na turnaji jakkoliv pomáhali. Bez dobrovolníků a zapálených rodičů by to opravdu nešlo. Moc děkujeme a těšíme se na další společné akce.