9_1628167720.png
8_1628167700.png
86_20240110_161343.jpg

První víkendové shrnutí tohoto roku

Účast starších a mladších žáku na turnaji Prague Florball Cup. Junioři v Jaroměři.

První víkend v novém roce jsme se zúčastnili turnaje Prague Florball Cup v hlavním městě. Reprezentovala nás kategorie mladších a starších žáků. Starší žáci ve skupině měli hned 4 těžké soupeře Wizards Praha, Florbal Písek, Florbal Chodov a slovenský Trenčín. Ve skupině jsme pouze jednou těsně prohráli, a to nešťastným gólem 20 vteřin před koncem s týmem Písku. Tím jsme zakončili skupinu na 2. místě. Bohužel rozpis zápasů byl velmi náročný. Play off zápasu bylo nastaveno těsně po odehrání základní části. To se projevilo v silách a výkonu týmu, kdy jsme po boji prohráli 2:4 s týmem Black Angels. Klukům patří velký kredit, po náročném dni, kdy odehráli 4 zápasy, zkusili zabojovat a o postup se ještě poprat. I když soupeř s námi šel teprve do 2. zápasu dne. Turnaj se jinak velice povedl a víme, co musíme v druhé půlce sezóny zlepšit.

I mladším žákům se v Praze dařilo. V pátek čekali naše hráče týmy Sokol Brno Gullivers a USK Academik Cheb. S Brnem jsme prohráli 2:5, naopak zápas s Chebem skončil výhrou 10:2. V sobotu byl na programu poslední zápas ve skupině s ŠK Lido Prirodovedec. Který se nám povedl, vyhráli jsme 12:0. Skupinu jsme zakončili 2. místem. V play off nás čekal tým Black Angels, bohužel nedopadl dle našich představ. Prohra 4:1 a konec v turnaji. Přesto byl turnaj velmi úspěšný. Holky a kluky moc chválím za dobré výkony a bojovnost. Na nedostatcích zapracujeme a změříme síly v dalších turnajích.

Junioři odehráli dva zápasy do Jaroměře. V prvním utkání proti Jaroměři naši junioři zvládli na jedničku. Výhrou 5:1 si připisujeme další výhru a 3 body. Ve druhém utkání proti FBK Jičín juniory dostihlo velké neproměňování šancí a špatné bránění v předbrankovém prostoru. Kvůli těmto chybám zápas skončil 6:8 výhrou Jičína. Tento zápas juniory nezastaví  a příští týden v Jaroměři budou pokračovat v dobrých výkonech.