9_1628167720.png
8_1628167700.png
96_20240524_202606.jpg

Shrnutí minulého víkendu

Elévové vyrazili na turnaj do Brna.

Naši elévové byli o víkendu pozváni do moravské metropole. Konal se zde turnaj O pohár starosty Sokola Brno 1 pouze pro elévy.

Turnajové klání čítalo 24 týmů, z každého klubu mohl být pouze jeden tým. Ve skupině jsme se potkali postupně s týmy Hornest Brno, PKS Okříšky Gulivers Brno, Florbal Hodonín a Snipers Bratislava. Byla to těžká skupina a velká zkouška pro náš tým. Až poslední zápas rozhodl o postupu do play off A. Zde jsme narazili na první tým z jiné skupiny, a to na Bulldogs Brno. Vyrovnaný zápas se dětem povedlo vyhrát a postoupit do čtvrtfinále, kde nás čekal nás znovu tým PKS Okříšky. Tentokrát jsme jim vrátili prohru ze skupiny, a postoupili mezi 4 nejlepší týmy na turnaji. V semifinále nás přehrál tým Židenic. V boji o 3. místo jsme celý zápas vedli, bohužel ale nevydrželi se silami. Prohráli jsme minutu před koncem s týmem z Trenčína. Přesto turnaj hodnotíme jako velký úspěch, ze kterého si naši hráči odnesli mnoho cenných zkušeností! Děkujeme našim partnerům, rodičům a trenérům.

Již v pátek se naše týmy rozjedou po celé republice. Elévové a mladší žáci na turnaj Nisa open v Liberci a starší žáci na turnaj Ostravské hry.