Související zápasy

FbC Skuteč
9_1628167720.png
76_20230925_141514.jpg

Víkendový start mužů, žen a mladších žáků

V sobotu se našim dorostencům povedlo postoupit mezi nejlepší týmy do 1. koše po výhře nad Sokoli Pardubice. Muži odstartovali svojí sezonu 6 body, ženy odehráli první zápasy v Jičíně, mladší žáci začali svojí soutěž 2. místem v nejvyšším koši.

Sobotní florbalový den.

Dorostenci zakončili druhý koš 1. ligy dorostenců v těžkých podmínkách v Hradci Králové. Proti nám nestáli pouze silní soupeři, ale i nový povrch v místní hale, který není pro florbal vůbec ideální. Kluci se s tím postupně poprali a získali 3 body, které znamenají postup mezi nejlepší týmy do 1. koše.
Muži v odpoledních hodinách začali sezónu v nafukovačce v Pardubicich. Zde je na začátek čekal i loňský soupeř FbK Svitavy. Po dvou třetinách bez gólů skóre otevřel nováček v A týmu mužů junior Jakub Lédl. Další branky přidal Filip Hurych a 3. branku navrátilec do sestavy Tomáš Charvát. Svitavy na konci po individuální chybě zkorigovaly na konečných 3:1. V druhém zápase jsme narazili na domácí tým, který je plný dlouholetých opor A týmu Sokoli Pardubice, s kterým jsme odehráli dobrý zapas a zvítězili 10:3. I v tomto zápase nás podržel juniorský golman a nováček v A týmu Daniel Nekvinda. Vydařená sobota a velký příslib do další fáze sezóny.

Také ženy vstoupily v sobotu do nové sezóny dvěma zápasy v Jičíně. Utkaly se s domácími a se ženami z Jablonného. I přes opravdu malý počet, ve kterým se na zápasy naše ženy dostavily z haly odjížděly s dobrým pocitem, že do utkání vložily 100%. Bohužel to ale na výhru ani v jednom ze zápasů nestačilo.

V neděli mladší žáci zahájili sezónu prvními zápasy a ničeho se nezalekli. V prvním zápase deklasovali OT 10:0 a ve druhém se nezalekli ani Hradce Králové, který hrál doma a po obratu vyhráli 6:2. Ve třetím zápase si poradili s Jičínem 4:2. Na závěr nás čekali Pardubice, kterým jsme podlehli 0:3. Za super výkon si všechny děti zaslouží obrovskou pochvalu.

#jsmesmecka #vratimesesilnejsi