Mladší žáciZápasy

září 2023

FbC SkutečFbK Orlicko-Třebovsko bílí
10:0
ne 24. 9. 2023 9:45 @ SH ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny, Liga mladších žáků 5+1 - skupina 4, 1. kolo
FbC SkutečFbC Exekuce.HK Hradec Králové
6:2
ne 24. 9. 2023 11:15 @ SH ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny, Liga mladších žáků 5+1 - skupina 4, 1. kolo
FBK Jičín RumcajsovéFbC Skuteč
2:4
ne 24. 9. 2023 12:45 @ SH ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny, Liga mladších žáků 5+1 - skupina 4, 1. kolo
SOKOLI Pardubice AKADEMIEFbC Skuteč
3:0
ne 24. 9. 2023 15:00 @ SH ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny, Liga mladších žáků 5+1 - skupina 4, 1. kolo

říjen 2023

FbC Skuteč - ProsečFbC Vlci Skuteč
0:0
ne 8. 10. 2023 9:40 @ Tělocvična ZŠ Na Lukách Polička, Pardubický přebor mladších žáků 3+1, 1. kolo
1. FBC Polička mladší žáciFbC Skuteč - Proseč
0:0
ne 8. 10. 2023 10:30 @ Tělocvična ZŠ Na Lukách Polička, Pardubický přebor mladších žáků 3+1, 1. kolo
FBC LETOHRAD - Orel OrliceFbC Vlci Skuteč
0:0
ne 8. 10. 2023 11:10 @ Tělocvična ZŠ Na Lukách Polička, Pardubický přebor mladších žáků 3+1, 1. kolo
FbC Skuteč - ProsečFBC LETOHRAD - Orel Orlice
0:0
ne 8. 10. 2023 12:00 @ Tělocvična ZŠ Na Lukách Polička, Pardubický přebor mladších žáků 3+1, 1. kolo
FbC Vlci Skuteč1. FBC Polička mladší žáci
0:0
ne 8. 10. 2023 12:40 @ Tělocvična ZŠ Na Lukách Polička, Pardubický přebor mladších žáků 3+1, 1. kolo
FbK Orlicko-Třebovsko bílíFbC Skuteč
1:9
ne 15. 10. 2023 9:00 @ SH Skalka Česká Třebová, Liga mladších žáků 5+1 - skupina 4, 2. kolo
SOKOLI Pardubice AKADEMIEFbC Skuteč
2:6
ne 15. 10. 2023 10:20 @ SH Skalka Česká Třebová, Liga mladších žáků 5+1 - skupina 4, 2. kolo
FbC SkutečFBK Jičín Rumcajsové
8:1
ne 15. 10. 2023 12:20 @ SH Skalka Česká Třebová, Liga mladších žáků 5+1 - skupina 4, 2. kolo
FbC SkutečTJ Sokol Jaroměř
7:2
ne 15. 10. 2023 13:40 @ SH Skalka Česká Třebová, Liga mladších žáků 5+1 - skupina 4, 2. kolo

listopad 2023

FBC LETOHRAD - Orel OrliceFbC Vlci Skuteč
0:0
so 4. 11. 2023 9:00 @ Multifunkční MSH Skuteč, Pardubický přebor mladších žáků 3+1, 4. kolo
1. FBC Polička mladší žáciFbC Skuteč - Proseč
0:0
so 4. 11. 2023 9:00 @ Multifunkční MSH Skuteč, Pardubický přebor mladších žáků 3+1, 3. kolo
FbC Vlci SkutečFLORBAL LITOMYŠL
0:0
so 4. 11. 2023 10:30 @ Multifunkční MSH Skuteč, Pardubický přebor mladších žáků 3+1, 4. kolo
TJ Jablonné nad OrlicíFbC Skuteč - Proseč
0:0
so 4. 11. 2023 10:30 @ Multifunkční MSH Skuteč, Pardubický přebor mladších žáků 3+1, 3. kolo
FbK TJ SvitavyFbC Vlci Skuteč
0:0
so 4. 11. 2023 12:40 @ Multifunkční MSH Skuteč, Pardubický přebor mladších žáků 3+1, 4. kolo
FbC Skuteč - ProsečFbK Orlicko-Třebovsko modří
0:0
so 4. 11. 2023 12:40 @ Multifunkční MSH Skuteč, Pardubický přebor mladších žáků 3+1, 3. kolo
FbC SkutečSOKOLI Pardubice AKADEMIE
5:3
ne 5. 11. 2023 10:20 @ Sportovní areál Jičín, Liga mladších žáků 5+1 - skupina 4, 3. kolo
FBK Piráti Sokol ChrudimFbC Skuteč
2:6
ne 5. 11. 2023 11:40 @ Sportovní areál Jičín, Liga mladších žáků 5+1 - skupina 4, 3. kolo
FBK Jičín RumcajsovéFbC Skuteč
3:5
ne 5. 11. 2023 13:00 @ Sportovní areál Jičín, Liga mladších žáků 5+1 - skupina 4, 3. kolo
FbC SkutečFbC Exekuce.HK Hradec Králové
4:2
ne 5. 11. 2023 14:20 @ Sportovní areál Jičín, Liga mladších žáků 5+1 - skupina 4, 3. kolo
FbC SkutečFBK Jičín Rumcajsové
5:3
ne 19. 11. 2023 9:00 @ Multifunkční MSH Skuteč, Liga mladších žáků 5+1 - skupina 4, 4. kolo
SOKOLI Pardubice AKADEMIEFbC Skuteč
6:5
ne 19. 11. 2023 11:00 @ Multifunkční MSH Skuteč, Liga mladších žáků 5+1 - skupina 4, 4. kolo
FbC SkutečFbC Exekuce.HK Hradec Králové
11:3
ne 19. 11. 2023 13:00 @ Multifunkční MSH Skuteč, Liga mladších žáků 5+1 - skupina 4, 4. kolo
FBK Draci Hořice U13FbC Skuteč
3:6
ne 19. 11. 2023 15:00 @ Multifunkční MSH Skuteč, Liga mladších žáků 5+1 - skupina 4, 4. kolo
FbC Skuteč - ProsečFbC Vlci Skuteč
0:0
ne 26. 11. 2023 12:30 @ ŠAPITO Svitavy, Pardubický přebor mladších žáků 3+1, 6. kolo
FbC Vlci SkutečFBC LETOHRAD - Orel Orlice
0:0
ne 26. 11. 2023 13:30 @ ŠAPITO Svitavy, Pardubický přebor mladších žáků 3+1, 6. kolo
FbC Skuteč - ProsečFbK TJ Svitavy
0:0
ne 26. 11. 2023 13:30 @ ŠAPITO Svitavy, Pardubický přebor mladších žáků 3+1, 6. kolo
FbK TJ SvitavyFbC Vlci Skuteč
0:0
ne 26. 11. 2023 14:30 @ ŠAPITO Svitavy, Pardubický přebor mladších žáků 3+1, 6. kolo
FBC LETOHRAD - Orel OrliceFbC Skuteč - Proseč
0:0
ne 26. 11. 2023 14:30 @ ŠAPITO Svitavy, Pardubický přebor mladších žáků 3+1, 6. kolo

prosinec 2023

FbC SkutečFbC Exekuce.HK Hradec Králové
3:4
ne 10. 12. 2023 10:20 @ Tréninkové centrum Sokoli Pardubice, Liga mladších žáků 5+1 - skupina 4, 5. kolo
FBŠ VšestaryFbC Skuteč
2:4
ne 10. 12. 2023 11:40 @ Tréninkové centrum Sokoli Pardubice, Liga mladších žáků 5+1 - skupina 4, 5. kolo
SOKOLI Pardubice AKADEMIEFbC Skuteč
3:2
ne 10. 12. 2023 13:00 @ Tréninkové centrum Sokoli Pardubice, Liga mladších žáků 5+1 - skupina 4, 5. kolo
FbC SkutečFBK Jičín Rumcajsové
8:4
ne 10. 12. 2023 14:20 @ Tréninkové centrum Sokoli Pardubice, Liga mladších žáků 5+1 - skupina 4, 5. kolo
1. FBC Polička mladší žáciFbC Skuteč - Proseč
0:0
ne 17. 12. 2023 9:00 @ Tělocvična ZŠ Na Lukách Polička, Pardubický přebor mladších žáků 3+1, 8. kolo
FbC Vlci SkutečTJ Jablonné nad Orlicí
0:0
ne 17. 12. 2023 10:40 @ Tělocvična TJ Spartak Letohrad, Pardubický přebor mladších žáků 3+1, 7. kolo
FbC Skuteč - ProsečFbK TJ Svitavy
0:0
ne 17. 12. 2023 11:10 @ Tělocvična ZŠ Na Lukách Polička, Pardubický přebor mladších žáků 3+1, 8. kolo
FLORBAL LITOMYŠLFbC Skuteč - Proseč
0:0
ne 17. 12. 2023 12:00 @ Tělocvična ZŠ Na Lukách Polička, Pardubický přebor mladších žáků 3+1, 8. kolo
FbC Vlci SkutečFbK Orlicko-Třebovsko modří
0:0
ne 17. 12. 2023 12:10 @ Tělocvična TJ Spartak Letohrad, Pardubický přebor mladších žáků 3+1, 7. kolo
FBC LETOHRAD - Orel OrliceFbC Vlci Skuteč
0:0
ne 17. 12. 2023 13:40 @ Tělocvična TJ Spartak Letohrad, Pardubický přebor mladších žáků 3+1, 7. kolo

leden 2024

FbC Exekuce.HK Hradec KrálovéFbC Skuteč
1:2
ne 14. 1. 2024 9:00 @ SH ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny, Liga mladších žáků 5+1 - skupina 4, 6. kolo
SOKOLI Pardubice AKADEMIEFbC Skuteč
1:3
ne 14. 1. 2024 10:20 @ SH ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny, Liga mladších žáků 5+1 - skupina 4, 6. kolo
FbC SkutečFBK Jičín Rumcajsové
2:1
ne 14. 1. 2024 12:20 @ SH ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny, Liga mladších žáků 5+1 - skupina 4, 6. kolo
FbC SkutečFBK Draci Hořice U13
2:1
ne 14. 1. 2024 13:40 @ SH ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny, Liga mladších žáků 5+1 - skupina 4, 6. kolo
FbC Skuteč - ProsečTJ Jablonné nad Orlicí
– : –
ne 28. 1. 2024 9:40 @ SH Skalka Česká Třebová, Pardubický přebor mladších žáků 3+1, 10. kolo
1. FBC Polička mladší žáciFbC Vlci Skuteč
0:0
ne 28. 1. 2024 10:00 @ Multifunkční MSH Skuteč, Pardubický přebor mladších žáků 3+1, 9. kolo
FbK Orlicko-Třebovsko modříFbC Skuteč - Proseč
– : –
ne 28. 1. 2024 10:30 @ SH Skalka Česká Třebová, Pardubický přebor mladších žáků 3+1, 10. kolo
FbK TJ SvitavyFbC Skuteč - Proseč
0:0
ne 28. 1. 2024 10:40 @ Multifunkční MSH Skuteč, Pardubický přebor mladších žáků 3+1, 9. kolo
FbC Vlci SkutečFbK TJ Svitavy
0:0
ne 28. 1. 2024 11:30 @ Multifunkční MSH Skuteč, Pardubický přebor mladších žáků 3+1, 9. kolo
FbC Skuteč - ProsečFLORBAL LITOMYŠL
– : –
ne 28. 1. 2024 12:00 @ SH Skalka Česká Třebová, Pardubický přebor mladších žáků 3+1, 10. kolo
1. FBC Polička mladší žáciFbC Skuteč - Proseč
0:0
ne 28. 1. 2024 12:10 @ Multifunkční MSH Skuteč, Pardubický přebor mladších žáků 3+1, 9. kolo
FbC Skuteč - ProsečFbC Vlci Skuteč
0:0
ne 28. 1. 2024 13:40 @ Multifunkční MSH Skuteč, Pardubický přebor mladších žáků 3+1, 9. kolo

únor 2024

FbC SkutečSOKOLI Pardubice AKADEMIE
2:4
ne 11. 2. 2024 10:20 @ SH Hořice, Liga mladších žáků 5+1 - skupina 4, 7. kolo
FBK Piráti Sokol ChrudimFbC Skuteč
0:5
ne 11. 2. 2024 11:40 @ SH Hořice, Liga mladších žáků 5+1 - skupina 4, 7. kolo
FBŠ VšestaryFbC Skuteč
0:4
ne 11. 2. 2024 13:00 @ SH Hořice, Liga mladších žáků 5+1 - skupina 4, 7. kolo
FbC SkutečFbC Exekuce.HK Hradec Králové
4:1
ne 11. 2. 2024 14:20 @ SH Hořice, Liga mladších žáků 5+1 - skupina 4, 7. kolo
FbC Vlci SkutečFbK TJ Svitavy
0:0
dnes v 9:00 @ SH Na Střelnici Svitavy, Pardubický přebor mladších žáků 3+1, 12. kolo
FLORBAL LITOMYŠLFbC Skuteč - Proseč
– : –
dnes v 9:40 @ SH Na Střelnici Svitavy, Pardubický přebor mladších žáků 3+1, 12. kolo
FbK TJ SvitavyFbC Skuteč - Proseč
0:0
dnes v 10:30 @ SH Na Střelnici Svitavy, Pardubický přebor mladších žáků 3+1, 12. kolo
FbC Vlci SkutečFLORBAL LITOMYŠL
– : –
dnes v 11:10 @ SH Na Střelnici Svitavy, Pardubický přebor mladších žáků 3+1, 12. kolo
FbC Skuteč - ProsečFbC Vlci Skuteč
– : –
dnes v 12:00 @ SH Na Střelnici Svitavy, Pardubický přebor mladších žáků 3+1, 12. kolo

březen 2024

FbC Skuteč - ProsečFbC Vlci Skuteč
– : –
so 23. 3. 2024 9:00 @ Multifunkční MSH Skuteč, Pardubický přebor mladších žáků 3+1, 14. kolo
FbC Skuteč - ProsečFBC LETOHRAD - Orel Orlice
– : –
so 23. 3. 2024 10:30 @ Multifunkční MSH Skuteč, Pardubický přebor mladších žáků 3+1, 14. kolo
FbC Vlci SkutečFLORBAL LITOMYŠL
– : –
so 23. 3. 2024 11:10 @ Multifunkční MSH Skuteč, Pardubický přebor mladších žáků 3+1, 14. kolo
FBC LETOHRAD - Orel OrliceFbC Vlci Skuteč
– : –
so 23. 3. 2024 12:00 @ Multifunkční MSH Skuteč, Pardubický přebor mladších žáků 3+1, 14. kolo
FLORBAL LITOMYŠLFbC Skuteč - Proseč
– : –
so 23. 3. 2024 12:40 @ Multifunkční MSH Skuteč, Pardubický přebor mladších žáků 3+1, 14. kolo
SOKOLI Pardubice AKADEMIEFbC Skuteč
– : –
ne 24. 3. 2024 @ Sportovní areál Jičín, Liga mladších žáků 5+1 - skupina 4, 8. kolo
FBK Jičín RumcajsovéFbC Skuteč
– : –
ne 24. 3. 2024 @ Sportovní areál Jičín, Liga mladších žáků 5+1 - skupina 4, 8. kolo
FbC SkutečFbC Exekuce.HK Hradec Králové
– : –
ne 24. 3. 2024 @ Sportovní areál Jičín, Liga mladších žáků 5+1 - skupina 4, 8. kolo
FbC SkutečFBK Piráti Sokol Chrudim
– : –
ne 24. 3. 2024 @ Sportovní areál Jičín, Liga mladších žáků 5+1 - skupina 4, 8. kolo

duben 2024

TJ Jablonné nad OrlicíFbC Skuteč - Proseč
– : –
ne 21. 4. 2024 @ Tělocvična TJ Spartak Letohrad, Pardubický přebor mladších žáků 3+1, 16. kolo
FbC Skuteč - ProsečFBC LETOHRAD - Orel Orlice
– : –
ne 21. 4. 2024 @ Tělocvična TJ Spartak Letohrad, Pardubický přebor mladších žáků 3+1, 16. kolo
FbC Skuteč - ProsečFbK Orlicko-Třebovsko modří
– : –
ne 21. 4. 2024 @ Tělocvična TJ Spartak Letohrad, Pardubický přebor mladších žáků 3+1, 16. kolo
1. FBC Polička mladší žáciFbC Vlci Skuteč
– : –
ne 21. 4. 2024 9:40 @ MSH Litomyšl, Pardubický přebor mladších žáků 3+1, 15. kolo
FbC Vlci SkutečFLORBAL LITOMYŠL
– : –
ne 21. 4. 2024 10:30 @ MSH Litomyšl, Pardubický přebor mladších žáků 3+1, 15. kolo
FbK TJ SvitavyFbC Vlci Skuteč
– : –
ne 21. 4. 2024 12:00 @ MSH Litomyšl, Pardubický přebor mladších žáků 3+1, 15. kolo